Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274941"]
Матеріали українською мовою

Що таке ПТСР і чому про це треба знати кожному?

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.23
0
Фармацевтична компанія «Дарниця» проводити навчання для професійної спільноти, а також запускає інформаційну онлайн платформу

Фармацевтична компанія «Дарниця» проводить навчання для професійної спільноти, а також запускає інформаційну онлайн платформу для пацієнтів та лікарів у рамках великого освітнього проекту з метою підвищення інформованості українців про посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).
За статистикою поширеність посттравматичного стрессового розладу в країнах, де відбувалися військові дії, складає від 11% до 50% населення.* Під посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) розуміють стан психічного здоров'я, який може виникати у людей, що пережили або стали свідками травматичної події (війни, бойових дій, стихійної катастрофи, серйозної аварії, терористичного акту чи зґвалтування).

За підтримки компанії «Дарниця» відбулася серія освітніх вебінарів для лікарів за участю провідних експертів галузі медичної психології та психіатрії. Лекції були присвячені природі ПТСР та його наслідкам, а також способам відновлення пацієнтів з ПТСР у загальнотерапевтичній практиці. Заходи викликали значний інтерес у професійній спільноті: у них взяло участь понад 1700 спеціалістів охорони здоров'я. Зокрема долучилися лікарі-психіатри, неврологи, психологи, дитячі психіатри та неврологи, сімейні лікарі та інші профільні спеціалісти.


Крім організації конференцій для професійного розвитку лікарів, фармацевтична компанія «Дарниця» створила інформаційну платформу для ПТСР. Пацієнти можуть знайти на платформі інформацію про основні прояви ПТСР, дізнатися про потенційні фактори ризику, підходи до лікування та профілактики. Згодом з'явиться і розділ для лікарів з професійними контентом, лекціями від провідних експертів галузі, світовими настановами. Ресурс буде оновлюватися та доповнюватися фаховими матеріалами.

«Війна – це неймовірно важке випробування для психоемоційного стану людей. І, на жаль, багато хто став свідком травматичних подій, що призвело до значної поширеності пост-травматичних розладів. Важливо розповсюджувати інформацію про ПТСР усіма можливими способами для запобігання важким наслідкам цього стану. Ми в «Дарниці» створюємо платформу, яка зможе стати інформаційною підтримкою як для людей, що стикнулися з розладом, так і для професіоналів, залучених до діагностики та лікування» — підкреслила к.мед.н, заступник директора з медичних питань «Дарниці» Лідія Гончар-Чердаклі.


Компанія планує і надалі продовжувати роботу в цьому напрямку, організовувати освітні події, а також спецпроекти з медіа, такі як з Наш Київ, для підвищення поінформованості з даного питання пацієнтів та лікарів. Адже проблематика ПТСР є надзвичайно актуальною для нашої країни, що знаходиться у стані повномасштабної війни. Як повідомлялося раніше, зокрема офіс першої леді України запустивши загальнонаціональну ініціативу щодо зміцнення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки громадян.

_______________________________________________________________________________________________

довідка


ПрАТ Фармацевтична компанія «Дарниця» заснована у 1930 році. З 1998 року «Дарниця» є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному виразі. Стратегічні напрямки розвитку портфеля – кардіологія, неврологія, розв'язання проблем болю.

* біссон JI, Cosgrove S, Льюїс C, et al; пошта-травматичний стрес розлад. BMJ. 2015 Nov 26351:h6161. doi: 10.1136/bmj.h6161 Dumke L. et al. SSM - Mental Health 1 (2021) 1000052


**«На перехресті неврології та психіатрії. Постравматичні стани», 18 травня 2022 року у партнерстві з Міжнародною асоціацією медицини; «Пацієнт з посттравматичним стресовим розладом – як вчасно виявити та ефективно допомогти», 26 травня 2022 року за підтримки Фонду солідарності на відбудову медицини України Rimon; Фахова школа «Посттравматичний стресовий розлад. Що робити та як діяти?», 3 червня 2022 року у партнерстві з Міжнародною асоціацією медицини


***Платформа є інформаційною та в жодному разі не призначена для самодіагностики та самолікування. За наявності симптомів, зверніться до фахівця.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x