Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282209"]
Материалы на украинском языке

Понад 100 українських шкіл приєдналися до екологічно конкурсу

0
Завершено перший етап прийому робіт на конкурс Epson «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів». Загалом свої роботи подали

Завершено перший етап прийому робіт на конкурс Epson «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів». Загалом свої роботи подали 114 українських шкіл. Конкурс було організовано з метою об‘єднання вчительського та учнівського досвіду та обізнаності для пошуку ідей, спрямованих на розв’язання актуальних проблем сучасності, зокрема відповідального споживання природних ресурсів України.

дівчинка, конкурс для школярів

Джерело: freepik

Кожна робота вражає креативністю, свідомим та відповідальним ставленням дітей до навколишнього середовища. Роботи демонструють, що збереження природних ресурсів — завдання кожного, навіть наймолодших поколінь, і для цього достатньо виховувати прості, але важливі екологічні правила, які переходять у корисні звички. Учні з різних куточків України представили як власні щоденні практики збереження навколишнього середовища, такі як сортування сміття, раціональне використання електроенергії та води, так і презентували свої наукові розробки у галузі вітро- та сонячної енергетики та інше.

«Наразі ми побачили високу цікавість до теми конкурсу і гарну освіченість школярів щодо теми збереження природних ресурсів саме на їхньому рівні. Звісно, судді визначать найкращі роботи за основними критеріями конкурсу. Але ми вже вдячні вчителям та батькам дітей за високий рівень обізнаності та сформоване відповідальне ставлення школярів щодо збереження природних ресурсів України», — говорить Юлія Соколова, менеджер з маркетингу представництва «Epson Europe B.V.» в Україні.

Наразі роботи учасників оцінює експертне журі, які є представниками наукової та освітньої сфер. Серед них: Аратовська Євгенія, засновниця Impact Business «Україна без сміття» та експертка у сфері поводження з відходами; Байляк Марія, доктор біологічних наук; Ганаженко Данило, методист студії онлайн-освіти EdEra; Завидовський Богдан, вчитель природничих дисциплін та фахівець з біотехнологій; Засєкіна Тетяна, доктор педагогічних наук та старший науковий співробітник. 


Оголошення результатів відбудеться після 25 березня 2024 року. За умовами три школи — переможниці отримають комплект сучасного технічного обладнання Epson (принтер, проєктор та документ-камеру) для своїх класів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты