Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250439"]
Матеріали українською мовою

Подякувати мамам: EVA назвала переможниць премії «Мама року»

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2020.07.07
0
Лінія магазинів EVA оголосила переможниць національної премії «Мама року». За шість років існування проект знайшов десятки тисяч п

Лінія магазинів EVA оголосила переможниць національної премії «Мама року». За шість років існування проект знайшов десятки тисяч прихильників та зібрав майже три тисячі історій щасливого материнства зі всієї України.

Мама року

Джерело: EVA

Цього року «глядачі» та журі відзначили найкращих мам з Києва, Рівного, Тернополя, Чернівців, Житомира, Мелітополя (Запорізька область), Змієва (Харківська область), Вовчанська (Харківська область) та Млинка (Рівненська область).
Шкірна мама - це скарб. І шкірна батьківщина, де є мама, вже найбагатша у світі. Аби нагадати про це українцям, а також відшукати, нагородити та розповісти про найкращих мам зі всієї країни, Лінія магазинів EVA створила власну важливу нагороду та вже вшосте провела національну премію «Мама року».

Упродовж лютого-червня, за годину поки тривав відбір цього року, учасники поділилися майже 800 трогательними історіями про своїх мам, дружин та бабусь, які вразили відвідувачів сайту та експерток конкурсу.


До складу кваліфікованого журі «Мама року-2020» увійшли коучка Лілія Бєлоусова, громадська діячка Ярослава Гресь, психологіня Любов Лоріашвілі, блогерка Олена Мандзюк, співачка Наталка Карпа та директорка з маркетингу Лінії магазинів EVA Ганна Гришина. Всі вони зізналися, що отримали надзвичайно багато приємних емоцій від читання заявок і співпереживали кожній героїні.


Переможниці шостої щорічної премії «Мама року»

За онлайн-голосуванням:


Вітаємо чудових переможниць премії!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x