Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277207"]
Матеріали українською мовою

Nestlé передала понад 500 тонн дитячого харчування в лікарні та дитячі будинки

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2023.01.25
0
Компанія Nestlé продовжує забезпечувати продуктами харчування всіх українців, які сьогодні найбільше потребують допомоги, зокрема.

Компанія Nestlé продовжує забезпечувати продуктами харчування всіх українців, які сьогодні найбільше потребують допомоги, зокрема й наймолодших. Від початку повномасштабної війни компанія передала на благодійність понад 500 тонн дитячого харчування на суму понад 80 млн грн, включно з продукцією для немовлят. Ефективна передача допомоги здійснюється в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я та партнерськими благодійними фондами, зокрема «Крила надії» та «З янголом на плечі».

Пріоритетним напрямком для допомоги дитячим харчуванням є медичні установи, а також дитячі будинки. За перші два тижні повномасштабної війни, в період найбільшого дефіциту, було надано допомогу понад 30 медичним закладам та дитячим будинкам в найбільш постраждалих регіонах, а станом на сьогодні кількість таких закладів становить 75 по всій Україні.


Наприкінці минулого року в період новорічних свят було надано допомогу ще 8 дитячим будинкам, де зараз перебуває 316 дітей віком до 3 років, в тому числі й евакуйованих з регіонів, де ведуться активні бойові дії. У дитячі будинки Черкас, Сваляви, Львова, Надвірної, Тернополя, Вінниці, Одеси та Житомира було передано 495 ящиків пюре та каш TM Gerber, а наймолодші мешканці отримали брязкальця.

Загалом компанія Nestlé з першого дня війни надає гуманітарну допомогу необхідними продуктами харчування та напоями для українців та їх домашніх улюбленців. Компанія вже передала 4100 тонн продукції на суму понад 12 млн. швейцарських франків (480 млн. грн.) для підтримки українців як усередині країни, так і в сусідніх державах де перебувають українські біженці.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти