Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="265017"]
Матеріали українською мовою

НЕБЕЗПОРАДНІ БАТЬКИ: як боротися з кільками, здуттями та запорами у малюків

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2021.04.16
0
Ви можете прочитати цю статтю російською
Стаття для батьків та опікунів дітей грудного віку, у яких були виявлені проблеми із травленням. Після народження малюк адаптує

Стаття для батьків та опікунів дітей грудного віку, у яких були виявлені проблеми із травленням.
Після народження малюк адаптується до нових умов життя: нового оточення, нової їжі. Усі системи дитячого організму дозрівають та удосконалюються. Через певну незрілість травної системи на початку життя у малюків можуть виникати проблеми функціонального характеру: кільки, закріпи та здуття.

Функціональні кольки – одна з найчастіших проблем, з якою стикаються малюки. При кольках протягом не менше 1 тижня малюк голосно і пронизливо кричить більше 3-х годин поспіль, частіше 3-х разів на тиждень. У разі здуття ― після годування малюк починає плакати, його обличчя червоніє, животик стає твердим. При запорах малюк спорожняється з більшими інтервалами в годині, може змінюватися консистенція випорожнень. У будь-якому разі для правильної діагностики та виключення більш серйозних проблем необхідно проконсультуватися з педіатром.


Функціональні проблеми травлення є проявом вікових особливостей дитини. Проте вони можуть стати причиною дискомфорту для малюка та серйозного стресу для батьків.


Дієтотерапія – ефективне вирішення проблем із травленням у малюка

Згідно з думкою Європейського товариства спеціалістів у галузі дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN), дієтотерапія є ефективним способом вирішення проблем із травленням.

У чому суть дієтотерапії? Якщо ваш малюк на грудному вигодовуванні – слід відкоригувати раціон харчування мами. При кільках та здуттях: виключити з раціону аллергени та продукти, що посилюють газоутворення. При запорах: споживати продукти із послаблюючою дією, продукти багаті на клітковину, пити достатню кількість води. За умови відсутності грудного вигодовування ― потрібно підібрати спеціальну дитячу молочну суміш, обов'язково проконсультувавшись із лікарем.

Спеціальна молочна суміш Nutrilon Комфорт допомагає ефективно усунути найпоширеніші функціональні розлади травлення та комфортно засвоювати їжу завдяки вмісту пребіотиків GOS/FOS (9:1 у дозі 0,8 г/100 мл), бета-пальмітинової кислоти, частично гідролізованого сироваткового білку та зменшеному рівню лактози. Завдяки своїй доведеній ефективності Nutrilon Комфорт є рекомендацією Асоціації педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів в Україні.Також молочна суміш Nutrilon Комфорт містить необхідний набір нутрієнтів для нормального розвитку дітей раннього віку, а саме:


  • Спеціальний комплекс IQ Pro з жирними кислотами АА та DНА - сприяє нормальному розвитку нервової системи, мозку та сітківки ока.
  • Збалансований набір із понад 30 вітамінів, мінералів та мікроелементів - сприяє нормальному розвитку організму, зокрема органів травної системи.

З функціональними проблемами травлення не потрібно миритися – малюкові можливо допомогти за допомогою дієтотерапії. Вибравши для малюка суміш Nutrilon Комфорт, Ви будете сприяти його комфортному травленню без кільок, закріпів і здуття.Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x