Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="260629"]
Материалы на украинском языке

Не транспорт і не ресторани: вчені назвали головне джерело передачі COVID-19

0
Вчені з Китаю провели нове дослідження і з'ясували, де найчастіше відбувається зараження коронавірусом. Ми боїмося їздити в т�

Вчені з Китаю провели нове дослідження і з’ясували, де найчастіше відбувається зараження коронавірусом.

Где чаще всего происходит заражение коронавирусом

Джерело: freepik

Ми боїмося їздити в транспорті та ходити в громадські місця через ризики підхопити COVID-19. Але чи дійсно в цих місцях найвищий шанс заразитися? Судячи з нових досліджень китайських вчених, головним джерелом поширення вірусної хвороби є сім’я.

За даними медиків, підхопити недугу більше шансів в одній родині, ніж в громадському транспорті. До такого висновку прийшли фахівці, проаналізувавши дані про 1178 пацієнтів в китайській провінції Хунань.

Причина передачі COVID-19 в родині, вважають медики, в тому, що під час самоізоляції рідні частіше контактують один з одним. При цьому вони зневажливо дотримуються правил індивідуального захисту.


Чим довше контактують члени однієї сім’ї, де є хворий на коронавірус, тим вище ризик заразитися. За даними вчених, щоденне перебування в будинку з інфікованим збільшує ймовірність захворіти на коронавірус на 10 відсотків.

Как дети распространяют коронавирус

Джерело: freepik

А ось найменш небезпечним місцем поширення коронавірусу виявилися медичні установи, оскільки в них більш ретельно дотримуються захисних заходів. Звичайно, через близькість контактів рівень передачі інфекції значно збільшувався. Також передача ковіду відбувається рідше в громадському транспорті, розважальних місцях і закладах громадського харчування, констатували вчені.

Нагадаємо, раніше фахівці визначили роль імунітету в реакції організму на коронавірус. Від його сили залежить перебіг хвороби. У більшості випадків недуга протікає в легкій формі, якщо зі здоров’ям все гаразд. Захищатися від вірусів людині допомагають два рівні імунної системи — вроджений і набутий імунітет. Другий рівень захисту можна виробити тільки за допомогою вакцинації!

До речі, роботи над препаратом для боротьби з пандемією все ще ведуться, тому нам залишається продовжувати дотримуватися профілактичних заходів й зміцнювати своє здоров’я. У цьому питанні допоможуть сезонні фрукти й овочі, багаті необхідними організму вітамінами та мікроелементами. Також не забувайте перевіряти своє здоров’я. Багато хвороб розвиваються безсимптомно, тому важливо стежити за станом свого організму.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты