Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="280850"]
Матеріали українською мовою

Народження дитини: як обрати подарунок для немовляти

0
Подарок для дитини будь-якого віку – непросте завдання. А якщо малечі ще немає і року, вона додатково ускладнюється. Як зрозуміти з

Подарок для дитини будь-якого віку – непросте завдання. А якщо малечі ще немає і року, вона додатково ускладнюється. Як зрозуміти смаки цієї маленької людини? Як підібрати презент, який їй сподобається? Звичайно, кожен хоче, щоб саме його подарунок отримував максимум уваги малюка. Дитячі товари у магазинах налічують сотні, а то й тисячі різних іграшок, засобів гігієни, аксесуарів. Щоб не розгубитися в цьому різноманітті та обрати оптимальний презент для немовляти, треба витратити багато часу та сил. Сподіваємося, наш матеріал допоможе вам успішно впоратися із цим завданням.  

Джерело: freepik

Поради психологів щодо вибору подарунка для малечі

Немовлята — це діти від народження до 1 року. Цей період можна розділити на дві частини:

 • до 4 тижнів – новонароджена дитина;
 • від місяця до року — грудний вік.

Протягом цих відрізків часу потреби та смаки малечі змінюються, і до цього варто бути готовими. Ми поговорили із психологами, і вони порадили під час вибору подарунка взяти до уваги наступне:

 • перший рік життя дитина проводитиме у горизонтальному положенні;
 • у цьому віці малюки не дуже переймаються нюансами та дрібними деталями;
 • маленькі ладоньки ще мають мало сил, тому не можуть тримати важкі предмети;
 • яскраві кольори здатні в цей період негативно вплинути на зір, тож варто від них утриматися. Ідеться як про іграшки, так і про декор.

Під час вибору презентів для немовлят спеціалісти радять віддавати перевагу промовам, які привертають увагу та дають можливість задіяти якнайбільше відчуттів. Це можуть бути підвісні мобілі або іграшки зі звуковими ефектами, зеркала чи подушки з різними наповнювачами.


Джерело: freepik

Що краще подарувати: корисну річ чи іграшку?

Дуже часто батьки просять подарувати дитині щось корисне — велику упаковку підгузків, засоби для харчування чи купання. Ці речі активно використовують і недешево коштують, тому завжди хочеться мати їх про запас. Такі корисні подарунки можна назвати презентами для дитини, але для батьків. На відміну від них, іграшки створені лише для малюків. І їх не варто недооцінювати. Правильно підібрана та якісно зроблена іграшка для немовляти здатна виконувати багато функцій, зокрема корисних:

 • сприяти пізнанню довкілля;
 • допомагати у спілкуванні з дорослими;
 • покращувати координацію рухів;
 • заспокоювати для сну;
 • витримувати «творчі пориви» малюка;
 • стимулювати розвиток мовлення.

До того ж такі речі здатні просто викликати позитивні емоції, розважати та забезпечувати гарний настрій дитини, яка тільки нещодавно з'явилася на цей світ і ще не спроможна впоратися зі всіма відчуттями та враженнями.

Який сенс у даруванні дитині ювелірних прикрас?

Останнім часом багато заможних людей вибирають у подарунок немовляті ювелірні прикраси. Проте не всі розуміють, нащо дитині у цьому віці коштовності. Найчастіше подібні прикраси відіграють роль оберегу. Вони можуть супроводжувати людину протягом усієї життя, нагадуючи про того, хто зробив подарунок. І тут головною буде не вартість виробу, а його сенс, який прикраса у собі несе. А ще ювелірна продукція може стати першим скарбом малюка та знадобитися йому вже у дорослій житті.

Якщо ви вирішили подарувати саме такий виріб, обов'язково звертайте увагу на якість роботи, справжність матеріалів та безпечність форми. І не забувайте про доречність цінного презенту. Адже не в кожній батьківщині такий подарунок стане зрозумілим та прийнятним.

Джерело: freepik

Обираємо подарунок з урахуванням думки батьків

Головні люди у житті немовляти — батьки. Вони турбуються про нього, забезпечують захист та виховання. А ще мама та тато є містком у комунікаціях між дитиною та іншими людьми. Тому, якщо ви хочете обрати хороший подарунок для малюка, обов'язково порадьтеся з його батьками. Ми поспілкувалися з кількома мамами та татами, і вони сформулювали кілька правил щодо вибору презентів для дітей.

 1. Збираючись на свято, поговоріть з іншими гостями, щоби подарунки не повторювалися.
 2. Купуючи іграшки, перевіряйте їх безпечність та якість, гіпоалергенність та відсутність дрібних деталей.
 3. Якщо бажаєте придбати речі, які мають розмір (одяг, підгузки тощо), заздалегідь дізнайтесь його.
 4. Враховуйте не лише вік малюка, а і його стати.

Іноді може здатися, що у немовляти вже все є. Батьки подбали і про речі для догляду, і одяг, і про іграшки. Що ж подарувати у такому разі? Як варіант, можна купити щось для інтер'єру дитячої кімнати або зробити презент на згадку. Отримані в дитинстві сувеніри нерідко набувають зі часом особливого значення, і вже дорослі люди люблять перебирати їх і згадувати безтурботні години, коли були маленькими.


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти