Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="254877"]
Матеріали українською мовою

МакДональдз в Україні запускає проект сортування та перероблення відходів

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2020.09.24
0
Мережа ресторанів МакДональдз проводитиме тестове сортування всіх видів упаковки у власних закладах Києва та Львова. Для цього в з

Мережа ресторанів МакДональдз проводитиме тестове сортування всіх видів упаковки у власних закладах Києва та Львова. Для цього в залах для відвідувачів уже встановили спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками, а відходи ділитимуть на папір, пластик, склянки, рідину та інше.

МакДональдз в Україні запускає проект сортування та перероблення відходів

Джерело: пресслужба

Завдяки цьому проекту майже 2,6 мільйона українців приєднаються до екологічної ініціативи МакДональдз і почнуть сортувати відходи. Проект запущено у тестовому режимі у 6-ти ресторанах Києва та 5-ти закладах Львова, щоб налагодити процес сортування, збирання відходів та відправлення їх на перероблення. Згодом компанія планує запровадити роздільне збирання відходів у всій мережі України до кінця 2021 року.

Відсортовані відходи відправлятимуть на вторинне перероблення сировини. Проект розрахований на кілька місяців, протягом яких компанія протестує процеси та усуне можливі помилки, щоб масштабувати його на всі ресторани мережі.

Надалі компанія МакДональдз планує співробітництво з виробниками продукції, виготовленої з її вторинної сировини. Так, поліетилен і пластик можуть піти на виготовлення пакетів для мусора, картон — на вироблення підставок для напоїв. Це частина системи розширеної відповідальності за використання пакування.


МакДональдз також продовжує шукати екологічні рішення для пакування та максимально зручного сортування. Наприклад, мережа зменшує кількість видів пластику, який використовує. Раніше їх було майже 25, а тепер цю цифру поступово зводять до мінімуму.

Макдональдз відходь

Джерело: пресслужба

Нагадаємо, що МакДональдз в Україні зробив кілька важливих кроків на шляху до виконання взятого на собі глобального зобов'язання відповідального використання ресурсів. Усі пакування продуктів на кухні компанія збирає та віддає на переробку. Це понад 120 тонн паперу, більш ніж 10 тонн пластику та 3,5 тонни пакувань Tetra Pak щомісяця.

У вересні 2020 року компанія відмовилася від використання пластикових контейнерів для салатів, замінивши їх паперовим пакуванням. У червні 2020 року компанія повністю відмовилася від пластикових стаканчиків для холодних напитків, замінивши їх склянками зі 100-відсоткової целюлози із сертифікованої сировини PEFC з покриттям PE, які можна переробляти в Україні.

З 2019 року компанія відмовилася від пластикових кришечок для МакФлурі. А це зменшення відходів на 27,5 тонни пластику на рік. Екологічні програми компанії передбачають і зменшення викидів парникових газів. Для цього МакДональдз реалізує кілька ініціатив:

 • Вся використана олія йде на перероблення в біопаливо.
 • Відпрацьованою водою з ресторанів поливають клумби та газоні біля них.
 • Використовують нові джерела електроенергії: на крышах ресторанів установлюють сонячні батареї.
МакДональдз в Україні

Джерело: пресслужба

Ресторані, у яких запустилося тестове сортування відходів:

 • м. Київ, вул. Бажана, 3-б
 • м. Київ, вул. Гришка, 7
 • м. Київ, вул. Броварський 27
 • м. Київ, вул. Бажана, 8
 • м. Київ, вул.Хоткевича Гната, 1-в
 • м. Київ, вул. Миколайчука, 16
 • м. Львів, вул. Шевченка, 7
 • м. Львів, вул. Володимира Великого, 24а
 • м. Львів, вул. Чорновола, 12
 • м. Львів, просп.Свободи, 35
 • м. Львів, вул. Стрийська, 30


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти