Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="230822"]
Материалы на украинском языке

МакДональдз представив лімітовану колекцію ретро-іграшок Хеппі Міл

0
Тільки 7 листопада в МакДональдз можна буде отримати іграшку з лімітованої ретро-колекції, представленої спеціально до святкуванн

Тільки 7 листопада в МакДональдз можна буде отримати іграшку з лімітованої ретро-колекції, представленої спеціально до святкування 40-річчя Хеппі Міл.

МакДональдз, Хепі міл, іграшки хепі міл

Джерело: McDonald’s

З нагоди 40-ї річниці Хеппі Міл МакДональдз повертає до набору іграшки, що найбільше сподобалися відвідувачам за весь час його існування. Роздивитися всю колекцію можна за посиланням. 7 листопада в Україні та в понад 90 країнах світу в МакДональдз можна буде отримати іграшку з лімітованого випуску ретро-іграшок Хеппі Міл у подарунок до основної іграшки у замовленні.

До нього увійшли:

 • Друзі МакНагети (МакДональдз) — ковбой, пожежник і листоноша, 1988
 • Гамбургерний злодій (МакДональдз) – 1995
 • Моя маленька поні (Hasbro) – 1998
 • Іграшки-трансформери (МакДональдз) – Гамбургер, 1989, і Діно-коробка Хеппі Міл, 1991
 • Могутні Рейнджери (Hasbro) – 1995
 • Тамаґочі (Bandai) – 1998
 • Гримасник (МакДональдз) — 1990
 • Багз Банні із «Космічного джему» (Warner Brothers) — 1996
 • Фербі (Hasbro) – 1999
 • Hot Wheels Буревісник (Mattel) – 1993
 • Качконіс Патті (The Beanie Baby) – 1997
 • Hello Kitty (Sanrio) – 2013
МакДональдз, Хепі міл, іграшки хепі міл

Джерело: McDonald’s

«Для нас важливо створювати безцінні моменти як для дорослих, так і дітей. Впізнавана червона коробочка Хеппі Міл полюбилася багатьом українським дітям та стала невід’ємною частиною сімейного дозвілля. Так, наприклад, за 2018 та 2019 роки майже 11 млн Хеппі Міл зробили дітей щасливішими по всій Україні», – коментує генеральний директор МакДональдз в Україні Юлія Бадрітдінова.


Вперше набір з’явився у 1979 році в США, візуально коробка нагадувала цирковий вагончик. Набори того часу містили різні іграшки, починаючи від інтерактивних дзиг, закінчуючи канцелярськими гумками з зображенням персонажів МакДональдзленду.

З того часу географія ресторанів значно розширилася по всьому світі – понад 38 000 ресторанів у більше ніж 100 країнах. Важливо сказати, що Хеппі Міл і знакова іграшка залишаються і сьогодні улюбленим символом сюрпризу, гри та веселощів дітей та їхніх батьків. Це навіть стало своєрідною сімейною традицією – всією родиною розділяти безцінні моменти за грою та смачною їжею. Щороку в понад 100 країнах продається 1 млрд Хеппі Міл.

МакДональдз, Хепі міл, іграшки хепі міл

Джерело: McDonald’s

Окрім цього, їжа в Хеппі Міл також змінювалось. Протягом багатьох років до набору було додано багато нових, збалансованих продуктів. У глобальному масштабі компанія МакДональдз додала в Хеппі Міл понад 6,4 мільярда фруктів, овочів, молочних продуктів та води.

Якщо говорити про Україну, то МакДональдз розпочав продажі перших Хеппі Міл у 1999 році. А з нагоди 40 річниці набору 7 листопада МакДональдз подарує можливість придбати лімітовані легендарні іграшки Хеппі Міл. Тільки у цей день додатково в подарунок також ітиме ще одна іграшка з іншої колекції.

Колекція лімітованих ретро-іграшок буде офіційно представлена 6 листопада, вона буде доступна ексклюзивно в продажі лише 7 листопада.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты