Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="228795"]
Матеріали українською мовою

Кращі ліки: 5 корисних природних антибіотиків без шкоди здоров'ю

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2019.10.10
0
Прийом антибіотиків іноді дуже потрібний для швидкого та ефективного лікування серйозних захворювань, але це негативно позначається.

Прийом антибіотиків іноді дуже потрібний для швидкого та ефективного лікування серйозних захворювань, але це негативно позначається на мікрофлорі кишечнику. Разом зі вредними вирусами, антибіотики вбивають і всі корисні, як наслідок, у вас може бути дисбактеріоз, молочниця, а також більш серйозні проблеми. Надавайте перевагу природним антибіотикам, які не шкодять здоров'ю.

природні антибіотики

Джерело: Instagram @ lenabekh

Наші пращури нічого не знали про синтетичні антибіотики, вдаючись до продуктів, які нам дала природа. Які з них здатні вилікувати?

Єхінацея

Єхінацея має таку силу, що може знищити досить небезпечні форми бактерій, у тому числі — золотистий стафілокок. Ехінацею використовують для активної боротьби з грипом та всілякими застудами, а також бактеріальними інфекціями дихальних шляхів. Ця рослина ефективно лікує відкриті рани, зараження крові, дифтерію та інші інфекційні хвороби. Також ехінацею використовують як м'який проносний засіб.

Капуста

Якщо ви поважали капусту звичайним, нічим непримітним овочем, то тепер радимо звернути на неї особливу увагу. У капусті міститься багато сполук сірки, які знижують ризик онкологічних захворювань. Крім того, в цьому овочі ви знайдете 75% денної дози витамину С, який зробить ваш імунітет стійким до вірусів і бактерій.


природні антибіотики

Джерело: Shutterstock

Олія орегана

Олія орегана, яку в народі називають олією материнки, здатна знищити патогенні бактериї, при цьому не знищити корисні речовини в організмі. Головним елементом цієї ефірної олії є карвакрол – потужний «вбивця» грибків і вірусів.

Мед із мануки

Якщо хтось із ваших родичів чи друзів збирається до Нової Зеландії, замовляйте в якості сувеніра смачний мед з місцевої рослини манука. Він не тільки урізноманітнить ваш раціон, він і безжально знищити всі м'ясоїдні бактерії. Також цей мед допоможе упорядкувати роботу травної системи, вилікувати акне, рани, опіки, зміцнити імунітет і покращити сон. Втім, знайти продукт можна не лише за кордоном, а й на поліцях наших супермаркетів.

Часник

Треба сказати, що людство спасалось від багатьох недугів та епідемій саме часником протягом багатьох століть. І хоча не всі його люблять, цей овоч відмінно вбиває вируси, мікроби та грибки, має антиоксидантні та антибіотичні властивості.

Зимою часник допоможе боротися зі вільними радикалами, підтримати імунну систему та вберегти організм від небезпечних вірусів. Активний компонент аліцин має настільки сильну протимікробну властивість, що не залишає в живих жодного паразита та патогенної бактериї.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти