Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273303"]
Все буде УКРАЇНА!, Матеріали українською мовою

Компанії та бренді, які допомагають захищати Україну

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2022.03.18
0
Вони захищають мирних жителів від ворога, надаючи всю потрібну допомогу! Війна в Україні, яку розв'язала Росія, об'єднала укр

Вони захищають мирних жителів від ворога, надаючи всю потрібну допомогу!

Компанії, які допомагають захищати Україну від нападу Росії

Джерело: Freepik

Війна в Україні, яку розв'язала Росія, об'єднала український народ як ніколи. У боротьбі з агресором беруть участь не лише військові, а й звичайні громадяни. Величезна кількість українських та міжнародних компаній активно допомагає відстоювати свободу та незалежність нашої держави. Ми вирішили показати, як та чим забезпечують нас підприємці в цей непростий час.
Хоча зараз компанії та бренді самі переживають нелегкий годинник, вони не залишилися осторонь і заради перемоги продовжили підтримувати Україну та населення. Всю допомогу вони надають на волонтерських засадах, віддаючи безкоштовно свою продукцію на потреби армії та людей.

ТМ Наша Ряба

Популярна торгова марка курятини багато допомагає ЗСУ, ТРО, малозабезпеченим верствам населення і біженцям. Наша Ряба приймає заявки на гуманітарну допомогу, співпрацює з ресторанами, які годують військових та літніх людей, що залишились у Києві, а також з компаніями-волонтерами, які формують гуманітарну допомогу населенню.


 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 


Публікація від ТМ "Наша Ряба" (@nasha.ryaba)

Духмяна Хата

За запитом компанії Burda Media Ukraine бренд свіжих дріжджів безкоштовно надавши необхідне кількість продукту для випікання хліба з 1 тонни муки для потреб київської тероборони. Також «Духмяна Хата» забезпечувала своєю продукцією волонтерські організації.


Духмяна хата дріжджі

instagram.com/duhmyana.hata

Підгузки Libero

Сьогодні багатьом доводиться залишати свої домівки без харчів, одягу, грошей та засобів гігієни, тому важливо надавати людям підтримку. Бренд популярних підгузків Libero не залишився осторонь і передавши евакуйованим до Дніпра мешканцям велику партію підгузків для малюків.

Компанія «Кормотех»

Пожертвувала близько 15 тонн корму для притулків для тварин та покинутих під час евакуації господарів домашніх улюбленців. Ще вони створили сторінку-ініціативу за допомогою покинутим тваринам.

«Ми ідентифікуємо проблеми власників тварин, зооволонтерів та притулків, та допомагаємо їм задовольняти їхні потреби. Наразі закриваємо всі власні потужності та залишки, але вже незадовго нам знадобиться фінансова та фізична допомога з-за кордону».


Ватсони

Відомий дистриб'ютор косметики та товарів для здоров'я теж зайнявся волонтерством під час війни. Крім того, що магазини продовжують працювати в містах, де це безпечно, працівники також формують та розповсюджують гуманітарну допомогу для територіальної оборони та внутрішньо переміщених осіб.


Ватсони

Джерело: instagram.com/watsonsua

Авіакомпанія SkyUp

Приватна українська авіакомпанія SkyUp спільно з гуманітарними фондами Ізраїлю IFCJ, Latet та JDC взялася допомагати перевезенням гуманітарної допомоги з Ізраїлю. Нещодавно вони привезли 16-тонний вантаж для українців, який містить медикаменти, ліки, підгузки, засоби особистої гігієни, одеяла, пелюшки та харчування. Найближчою годиною компанія планує перевезти ще 46 тонн гуманітарного вантажу в Україну.


Джерело: instagram.com/skyup.aero

Пишаємось нашими українськими компаніями та волонтерами!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x