Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270955"]
Матеріали українською мовою

Київський міський пологовий будинок №5: на варті дитячого життя

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2022.02.03
0
Ви можете прочитати цю статтю російською
Пологовий будинок №5 у Києві розташований у Солом'янському районі. Це сучасна будівля, зі свіжим ремонтом у всіх відділеннях, знов

Пологовий будинок №5 у Києві розташований у Солом'янському районі. Це сучасна будівля, зі свіжим ремонтом у всіх відділеннях, з новим обладнанням та штатом досвідчених кваліфікованих лікарів. Народжувати тут можна як безкоштовно, так і за контрактом.

Київський міський пологовий будинок №5

Джерело: 5kmpb.kiev.ua

5-ий пологовий будинок спеціалізується на веденні вагітності, пологів та післяродового періоду жінок з екстрагенітальною патологією – цукровий діабет, вроджені вади серця, захворювання бронхо-легеневої системи, епілепсія та багато інших. Має багаторічний досвід виходжування дітей, народжених передчасно, з малою вагою та іншими проблемами.
Київський міський пологовий будинок №5

Jerelo: youtube.com

ДОПОЛОГОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

До початку пологової діяльності вас покладуть у допологове відділення – це загальні палати на 3-4 особи. У всіх палатах, як і в інших відділеннях пологового будинку №5, зроблено ремонт, підтримується ідеальна чистота. Ліжка – сучасні «трансформери», є холодильник та телевізор.

Для жінок, чия вагітність протікає з ускладненнями (загроза втрати вагітності, резус-конфлікт, гестоз, багатоплідна вагітність та інші) при підготовці до планового кесаревого розтину, у 5-му пологовому будинку є відділення патології вагітності, розраховане на 55 ліжок. За відгуками тих, хто тут народжував, ставлення персоналу доброзичливе, причому, як лікарів, так і медсестер і санітарок.


Джерело: 5roddom.com

ПОСЛІРОДОВІ ПАЛАТИ

Всього у 5-му пологовому будинку 3 післяпологові відділення, які розташовані на 1, 3 та 4 поверхах. Вам пропонується досить широкий вибір: від загальних палат, куди, на жаль, відвідувачів не пускають, до індивідуальних одномісних підвищеної комфортності та навіть палат типу «Люкс». Якщо ви не плануєте платити, розраховуйте на тримісну післяпологову палату, проте, як пишуть матусі, що народжували, на ставлення лікарів до породіллі її фінансовий статус ніяк не відображається. Чого, на жаль, не скажеш про середній медперсонал. 

В індивідуальних палатах вас можуть відвідувати рідні, але залишатися на ніч вони можуть лише у палатах класу «Люкс». Такі комфортні умови оплачуються, причому краще оформити пакет послуг, що включає умови у післяпологовій палаті. Вартість коливається в залежності від того, яку палату ви оберете, з ким і як плануєте народжувати. У будь-якому разі це будуть 5-значні цифри.


Джерело: 5roddom.com

ПОЛОГИ У 5-МУ РОДІЙНОМУ

У 5-му пологовому будинку можливі партнерські пологи та є індивідуальні пологові палати, у яких проходять фізіологічні пологи. Такі палати платні, крім ліжок-трансформерів, мають шведську стінку, фітбол – ті, що допоможе при сутичках. У цій палаті ви залишитеся і після народження малюка, причому є спеціальний пеленальний столик, і ви будете з дитиною з перших годин його народження. Є в 5-му пологовому будинку і сімейні палати, де разом з вами та малюком може перебувати хтось із родичів.

5-пологовий будинок декларує вільний вибір породіллею пози для пологів, але про це потрібно домовлятися заздалегідь.

Жінка може вибрати собі зручну позу для потуг, у тому числі і будь-яку вертикальну: сидячи навколішки у чоловіка чи помічниці, присівши, стоячи навколішки спиною до акушера або сидячи на спеціальному стільці, розробленому за індивідуальним проектом.


  • Але є нюанс – біля 5-го пологового будинку постійно проходять практику студенти-медики та багато інтернів.

РАННЕ ПРИКЛАДАННЯ 

У пологовому будинку №5 практикують раннє викладання малюка на мамині груди одразу після його народження – доведено, що так дитина швидше адаптується до зовнішнього світу. Так само раннє прикладання до маминих грудей значною мірою полегшує подальше годування, закріплює у крихти смоктальний рефлекс і він отримує перші, такі важливі для нього краплі молозива.

Після фізіологічних пологів вас з малюком випишуть додому на 3-и сутки, після кесарева — на 4-у. У день виписки ви отримаєте справку для дитячої поліклініки, довідку для жіночої консультації та рекомендації щодо догляду за дитиною на дому.

Джерело: 5roddom.com

ВІДДІЛЕННЯ новонароджених

Сюди потрапляють новонароджені малюки, яким потрібна медична допомога, постійний контроль стану та особливі умови. У відділенні новонароджених є апарати для штучної вентиляції легень, обладнання для моніторингу дихальної та серцевої діяльності, насичення крові кислородом, кувези з автоматичним регулюванням температури та вологості. Крихітка тут знаходиться в умовах, так званої, «штучної матки», забезпечуючи його розвиток у середовищі, максимально наближеній до внутрішньоутробної. Якщо дозволяє стан малюка, мами можна його відвідувати і навіть годувати зцідженим молоком.


ШКОЛА ДЛЯ БАТЬКІВ «Тато, Мамо, Я»

П'ятий пологовий будинок пропонує 3 курси різного спрямування, націлені на розвиток здатності розуміти потреби дитини та комунікувати з нею. Для кожного напряму навчання підібрані кваліфіковані спеціалісти: акушери-гінікологи та психологи. Вся програма детально розписана на сайті родового у відділі “Батькам”, а запис чи уточнення питань достіпні за телефонами (044)275-83-88, (093)500-46-35, (067)547-57-74. 

Адреси пологового будинку: м. Київ, пр-т Червонозоряний, 2

Тел.: стіл довідок — (044) 275-80-88, приймальне відділення — (044) 275-90-88 


e-mail: [захищено електронною поштою]


Сайт


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x