Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="283420"]
Материалы на украинском языке

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні передала 300 000 продуктових наборів родинам, які постраждали від війни

0
«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» з початку війни пакує та відправляє продуктові набори потерпілим українським родин

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» з початку війни пакує та відправляє продуктові набори потерпілим українським родинам. Адже сотні тисяч сімей, які проживають на територіях, де ведуться активні бойові дії, як ніколи, потребують харчових продуктів: регіони перебувають під постійними обстрілами, люди переховуються в укриттях, соціальна інфраструктура прифронтових міст і сіл пошкоджена, подекуди немає де і за які кошти придбати їжу. 

Фундація Дім Рональда МакДональда

З початку війни Фундація передала більше 300 000 пакунків з харчовими продуктами, завдяки чому приблизно 1 мільйон потерпілих українців отримали їжу, коли їм це було нагально потрібно. Сума допомоги склала 100 мільйонів гривень за весь час. Близько 200 волонтерських організацій з різних куточків України передавали продукти безпосередньо у прифронтові регіони. 

Нещодавно 300-тисячний продуктовий набір отримала багатодітна мати Людмила з Херсонщини. Більше пів року родина провела в окупації. Її будинок пошкоджено ворожим снарядом. Людмила пам’ятає, як танк направив пушку на дітей, що вийшли на вулицю набрати води. Ці дні в окупації були дуже страшними. Зараз село, у якому проживає багатодітна родина, є прифронтовим: щодня вони чують гатіння і бояться, що доведеться евакуйовуватися. Одна із дочок Людмили має інвалідність, тому родині дуже складно. 


«Дякуємо, що допомогли нашій родині. Іноді нам здається, що про нас усі забули. Але завдяки таким організаціям, як ваша, відчуваємо себе потрібними», говорить Людмила.

До складу набору входять продукти, які найбільш часто вживають українці: консерви, крупа, борошно, цукор, булки, олія, молоко, макарони, чай тощо. Одного набору родині з 3-4 людей може вистачити на декілька днів.

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні

Програма існує завдяки фінансовій підтримці релігійної організації «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні», волонтерській допомозі McDonald’s Україна та доставленню «Нова пошта».

Також Фундація Дім Рональда МакДональда облаштовує Сімейні кімнати в найбільших дитячих лікарнях України, щоб підтримати важкохворих дітей і їхні сім’ї на шляху одужання. Вони працюють у лікарнях міст Вінниця, Київ, Львів, Суми, Рівне (програма у Харкові наразі тимчасово припинена). Сімейні кімнати мають найсучасніші зручності: просторі вітальні, дитячі куточки з іграшками й книжками, кухні з побутовою технікою, у деяких кімнатах є душова та пральня, у лікарнях Рівного й Сум — окремі спальні з приватними санвузлами, родинам пропонують їжу та гарячі напої. Батьки можуть перебувати тут стільки, скільки потребуватиме лікування дитини. Проживання й користування всіма вигодами для сімей безплатне. За весь час дії програми понад 30 тисяч родин відвідали кімнати 221 726 разів. 

_______________________________________________________________________________________________

Про «Фундацію Дім Рональда МакДональда в Україні»

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» — благодійна неприбуткова організація, що створює та підтримує програми задля покращення здоров’я та добробуту дітей і їхніх родин, а також розвиває сімейно орієнтований підхід в медичному догляді. З 2017 року Фундація відкрила й утримує шість Сімейних кімнат Рональда МакДональда в державних лікарнях Києва, Львова, Вінниці, Сум, Рівного і Харкова (наразі зачинена). Розробляється проєкт Дому Рональда МакДональда на території найбільшої національної дитячої лікарні країни НДСЛ «Охматдит», розрахований на 50 окремих кімнат для родин важкохворих діток. З початку війни Фундація запустила додаткові програми підтримки сімей, що потерпають від війни. Сума допомоги 2023 року склала понад 60 мільйонів грн. Більше про діяльність Фундації Дім Рональда МакДональда можна дізнатися на сайті та в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты