Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="258638"]
Матеріали українською мовою

Фахівець клініки Biotexcom розповів про сурогатне материнство в Україні

0
Багато пар, які з різних причин не можуть мати дітей, звертаються за допомогою до жінок, щоб ті виносили та народили для них дитину. Ц

Багато пар, які з різних причин не можуть мати дітей, звертаються за допомогою до жінок, щоб ті виносили та народили для них дитину. Це називається сурогатне материнство. Україна — одна з небагатьох країн, де сурогатне материнство дозволене. Саме тому в нашу країну щорічно приїжджають тисячі пар з різних країн, щоби повернутися додому з довгоочікуваним малюком.

У клініці Biotexcom, яка спеціалізується на сучасних репродуктивних технологіях, розповіли, що послуга користується попитом, в основному, у іноземних громадян. Варто відзначити, що завдяки просунутим сучасним технологіям, жінка, яка виношує дитину, не передає їй своїх генів: біологічний матеріал беруть у парі та підсаджують в утробу ембріон від біологічних батьків.

Ціна вагітності

Сурогатне материнство для багатьох жінок в Україні — можливість заробити. Вартість участі в програмі складає до 750 тисяч гривень, сума залежить від досвіду жінки та кількості дітей, яких вона виношує.


В умовах економічного кризи та карантину — це досить значна сума, яка дозволяє поставити на ноги свого дитину, а також покращити умови життя: купити або відремонтувати квартиру, відкрити свій бізнес. Винагороду сурогата мама отримує, починаючи з настання вагітності.

На весь період вагітності жінка отримує медичний супровід та психологічну підтримку від співробітників клініки.

Хто може стати сурогатною мамою

Як розповіла Ксенія, експерт з підбору та супроводження сурогатних матерів клініки Biotexcom, то не всі можуть взяти участь у програмі. Для участі необхідно відповідати кільком умовам, наприклад, у програму беруть тільки жінок, які народили, у яких є власні діти (одна дитина або кілька), а також значення мають фізичне та психологічне здоров'я, вік, вага та інше. У участі можуть відмовити через наявність деяких хронічних захворювань.

Обмеженнями не є: місце проживання, місце прописки (тільки громадянки України) та соціальний стан. Клініка Biotexcom забезпечує іногородніх учасниць на останніх термінах вагітності комфортним житлом у Києві, щоб знизити навантаження на жінку та контролювати стан її здоров'я та здоров'я майбутнього дитини.

«В умовах карантину ми також забезпечуємо жінок транспортом, возимо їх до лікаря і на обстеження на власних машинах, щоби знизити ризик зараження коронавірусом», — розповіла Ксенія.

Важливо! Сурогатне материнство — це серйозний крок, це ваше майбутнє і майбутнє вашої сім'ї. Ваш вибір та дії повинні бути на 100% правильними. У будь-якому випадку, перед тим, як прийняти залишкове рішення, проконсультуйтеся зі спеціалістами та вивчіть всі питання щодо цієї відповідальної процедури.

Тисячі жінок вибирають клініку Biotexcom. Прийнявши рішення про участь у програмі, варто поставитися до вибору агентства.

Клініка Biotexcom займається сурогатним материнством в Україні вже понад 11 років, її знають і рекомендують не лише в Україні, а й за кордоном. За годину роботи програми тисячі щасливих пар та їх малюків поїхали додому, залишивши вдячні відгуки про клініку. А тисячі українських жінок отримали свої гонорари та повернулися із заробітком додому, покращивши фінансове становище своєї батьківщини.

Якщо ви бажаєте взяти участь у програмі, для цього вам необхідно заповнити анкету на сайті⇒

Контактні телефони:

+38 (095) 423-16-69 вайбер
+38 (097) 139-84-86


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти