Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="255218"]
Карантін # Коронавірус, Матеріали українською мовою

Епідеміолог назвав хворобу, яка може захистити від коронавірусу

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.09.29
0
Вчений-епідеміолог поділився нещодавнім відкриттям про вплив лихоманки денге на рівень захворюваності на коронавірус. Як виявило

Вчений-епідеміолог поділився нещодавнім відкриттям про вплив лихоманки денге на рівень захворюваності на коронавірус. Як виявилося, у регіонах, де поширена ця хвороба, люди рідше інфікуються вирусом SARS-CoV-2.

Лихоманка денге та коронавірус

Джерело: freepik

Лихоманка денге — гостре вірусне захворювання, переносниками якого здебільшого є комарі. Недуга особливо поширена в країнах Південної та Південно-Східної Азії, Африки, Океанії та Карибського басейну. У період пандемії коронавірусу багато вчених вивчають регіони з найбільшою кількістю випадків інфікування.

Так, нещодавнє відкриття показало, що вплив лихоманки денге здатний забезпечити організму якийсь імунітет до COVID-19. Про це розповів професор американського університету Дьюка Мігель Ніколеліс.

Цікаву закономірність епідеміолог виявив випадково, коли його дослідницька група перевіряла роль автотрас у поширенні коронавірусу у Бразилії. Учень порівняв кількість випадків ковідної хвороби в районах спалаху лихоманки денге і дійшов висновку, що люди там рідше заражаються інфекцією SARS-CoV-2.


Коронавірусних інфекція

Джерело: freepik

Мігель Ніколеліс передбачає, що між двома збудниками є зв'язок. За його словами, раніше при проведенні тестів на антитіла COVID-19 пацієнти, що одужали від лихоманки денге, показували хибнопозитивні результати. Звідси виникає ймовірність утворення перехресного імунітету — тобто в організмі людини утворюється захист від коронавірусу.

Ніколеліс уже готує своє дослідження до публікації. Якщо його відкриття отримає підтвердження, то для боротьби з пандемією можна буде використовувати безпечну вакцину проти лихоманки денге. Фахівець вважає, що вона здатна викликати у людини імунітет до коронавірусу.

Нагадаємо, представники різних країн ще з початку пандемії говорять про можливі ліки, здатні посприяти у боротьбі з COVID-19. В Африці, наприклад, пропонували користуватися протималярійними засобами на основі поліну. Мол, вони допомагають боротися з інфекцією SARS-CoV-2. Препарат під назвою Covid Organics викликав недовіру у світової медичної спільноти, оскільки ефективність цих ліків не підтверджували наукові факти. Тепер же вчені вивчили його функціональність і навіть отримали схвалення від Всесвітньої організації охорони здоров'я для випробування на людях.

Як допомогти маленьким животикам: 5 способів покращити травлення малюка⇒


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти