Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="269218"]
Материалы на украинском языке

Для схуднення і серця: вчені назвали найкориснішу кашу

0
Деякі дослідження показують, що саме кускус найкраще виводить холестерин з організму. Каша має найбільшу кількість корисних речов

Деякі дослідження показують, що саме кускус найкраще виводить холестерин з організму. Каша має найбільшу кількість корисних речовин. Якими ще властивостями володіє крупа?

Найкорисніша каша для травлення

Джерело: freepik

Для приготування кускуса використовуються різні злаки, але найчастіше на прилавках можна зустріти продукт з пшениці. Сьогодні це одна з найпопулярніших круп для сніданку. Чим же вона корисна для нашого здоров’я?

Кускус відноситься до списку продуктів, необхідних для складання здорового і корисного раціону, в тому числі для схуднення. У каші міститься велика кількість вітамінів та мінералів: вітамін В, магній, залізо, калій, натрій, фосфор, кальцій, марганець, цинк та інші.

Для здоров’я серця

Завдяки наявності селену кускус захищає наш організм від розвитку таких небезпечних патологій, як атеросклероз, серцеві напади та інсульти. А калій в складі каші зміцнює серцевий м’яз, тим самим покращуючи роботу серцево-судинної системи в цілому.


Від «поганого» холестерину і низького гемоглобіну

Медична школа Гарварду з’ясувала, що вживання достатньої кількості клітковини (а в крупі кускус її досить) допомагає знизити рівень «поганого» холестерину. Також за рахунок заліза крупа сприяє підвищенню гемоглобіну.

Кускус польза

Джерело: frepik

Для травлення

Калій, залізо, фосфор і харчові волокна в складі кускусу сприяють нормальній роботі шлунково-кишкового тракту. Також, за даними дослідників, харчові волокна можуть допомогти людям з нездоровим кишечником в поліпшенні його функцій.

Для волосся та шкіри

Кускус може похвалитися великою кількістю вітаміну В5, який зміцнює імунітет, знижує рівень втоми, депресії і навіть позбавляє від безсоння. Крім того, цей вітамін сприяє якісній регенерації шкіри та волосся, покращуючи їх стан.

Для схуднення

Кускус на 70% складається з вуглеводів. Ці речовини забезпечують тривале почуття ситості, що корисно при схудненні. При цьому у крупи середній глікемічний індекс — вона розщеплюється в організмі із середньою швидкістю, тому не є марним вуглеводом.

Для жінок

Високий вміст міді робить кускус особливо корисним продуктом для жіночого здоров’я, оскільки він сприяє виробленню статевих гормонів. Ще одна перевага міді — захист від розвитку хвороб суставов.

А ви любите кускус? Діліться улюбленими рецептами.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты