Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="251298"]
Матеріали українською мовою

індиго: основні правила вибору іграшок для супер сучасних малюків

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2020.07.21
0
Ви можете прочитати цю статтю російською
Безумовно, кожен з батьків вважає свого малюка особливим. Щиро радіє його успіхам та досягненням. Зрозуміти, що малюк дійсно відрізняється

Безумовно, кожен з батьків вважає свого малюка особливим. Щиро радіє його успіхам та досягненням. Зрозуміти, що малюк справді відрізняється від однолітків можна вже з перших місяців життя. Такі дітки легше засвоюють нові навички, у них з дитинства до всього підвищений інтерес. Зі статті ви дізнаєтеся, які іграшки варто виключити з оточення, а які допоможуть істотно просунутися у розвитку навіть звичайним малюкам.

чому дитина кусається, дитина кусає мамині груди, дитина кусає дітей на майданчику, що робити, якщо малюк кусає однолітків, агресивна поведінка дитини, дитина кусає іграшки

Джерело: Shutterstock

Брязкальця, мобілі, резинки на ліжечка та коляски

Подібний набір іграшок є практично у всіх батьків. Але користі такі аксесуари малюкові, що швидко розвивається, на жаль, принесуть мало. Виготовлені з неякісного матеріалу іграшки можуть принести шкоду або налякати (якісні дитячі вироби не «грюкають», а приємно шарудять, привертаючи увагу малюка).

Оптимальним рішенням для гіперактивної дитини буде використання інтерактивного коврика. Він чудово розвиває дрібну моторику і руховий апарат, що вимагає від батьків постійного контролю. Купити іграшку можна в будь-якому дитячому магазині, тільки вартість досить висока. Але є альтернативне рішення — замовити інтерактивний коврик на просторах інтернету, наприклад, на китайській торговій площадці Taobao (вартість доставки з Китаю в Україну можна прорахувати ось тут).


Пірамідки, кубики

Такі іграшки розраховані допомогти малюкові розвинути логіку та мислення. Якщо малюк особливий, не сподівайтесь, що подібні предмети допоможуть довго утримати його на місці. Такі діти відрізняються величезною допитливістю, тому непосидючі і постійно вимагають чогось нового. Його може зацікавити:

  • розвивальний тактильний центр (завдяки великому кількості елементів);
  • сенсорний настінний набір (тут кожне торкання відбивається певними діями);
  • логічний столик (за рахунок своєї барвистості та великої кількості кнопок).

Дати дитині бажаного, маючи в арсеналі не один десяток розвиваючих іграшок, далеко не кожен з батьків може собі дозволити. Вартість товарів дитячого сегменту в Україні дуже висока, у той час як у КНР аналогічні вироби коштують копійки.

Як замовити товари з Китаю

Рентабельність придбання дитячих товарів на китайських торгових майданчиках дуже висока. При цьому якості іграшок та інших предметів дитячого вжитку приділяється особлива увага. Тому, віддаючи перевагу товарам з Піднебесної, можете бути впевнені, вони відповідають світовим стандартам. Для замовлення вам потрібно буде звернутися до компанії перевізника, оскільки більшість китайських торгових майданчиків розраховані на внутрішній ринок. Тут головне не потрапити у лапи шахраїв. Тому, якщо вам потрібна доставка товару з Китаю від надійного перевізника, рекомендуємо звернутися до компанії Meest China. Їх цінова політика лояльна, а умови співпраці значно кращі, ніж у конкурентів.


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти