Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="234921"]
Матеріали українською мовою

Даринок проводити реконцепцію та змінює якорного орендаря

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2019.12.16
0
Маркет-молл «Даринок» здійснює масштабну реконцепцію, яка призвана залучити аудиторію міленіалів та значно підвищити конкурент

Маркет-молл «Даринок» здійснює масштабну реконцепцію, яка призвана залучити аудиторію міленіалів та значно підвищити конкурентоздатність об'єкту.

На 2020 рік заплановано низку концептуальних змін. По-перше, відбудеться репозиціонування фуд-корту у середині маркет-молу. Загальна площа нової зони складає 1477 кв.м. По-друге, у маркет-моллі заплановано відкриття нового коворкінгу «Platforma Office Club від Coworking Platforma». Простір буде розташований на 3 поверсі біля 3Д корпусу та охопити площу біля 3700 кв.м (800 посадкових місць).

Також серед пріоритетних напрямків розвитку Даринка на наступний рік є розширення пулу орендарів за рахунок всесвітньо відомих міжнародних гравців та створення нової зони розваг для дітей загальною площею 1700 кв.м.


Першим кроком у реалізації нової стратегії маркет-моллу є зміна продуктового якоря. Ним стає лідером українського ринку роздрібної торгівлі – «Сільпо». Загальна площа нового супермаркету складає 3000 кв.м., з яких 1650,6 кв.м. – площа торгової зали.

«Нашою метою є задоволення актуальних потреб відвідувачів Даринку, тому новим якорним орендарем став інноваційний лідер українського ринку продуктового рітейлу – супермаркет «Сільпо», – розповідає Єгор Верлооченко, генеральний директор маркет-моллу «Даринок». – Очікуємо, що завдяки появі «Сільпо» нам вдасться додатково збільшити трафік відвідувачів на понад 5 %».

Офіційне відкриття магазину відбудеться 21 грудня, і він стане вже 16-м дизайнерським об'єктом мережі «Сільпо», що розташований у Києві. Авторський концептуальний дизайн супермаркету виконаний у стилі Великого Шовкового шляху.

«Простір та інтер'єр відображають культуру стародавніх торговельних шляхів Відразу з його екзотичними атрибутами та романтикою пустелі. Цього вдалося досягти за допомогою автентичних інсталяцій, елементів декору та пустельної кольорової гами, а також тематичного зонування нового супермаркету», – пояснює маркетинг-директор «Сільпо» Катерина Огуряєва. Які концептуальні зони будуть усередині, ритейлер до відкриття магазину традиційно не розголошує.

Посилення tenant-mix Даринку – це лише частина комплексної стратегії маркет-моллу, який прагне відповідати світовим тенденціям рітейлу, адаптуватися до актуальних викликів ринку, що дасть змогу зміцнити конкурентні позиції та розширити сегмент споживачів за рахунок нових аудиторій.

Нагадуємо, що маркет-молл «Даринок» – унікальний торговий об'єкт для України, який є симбіозом традиційного ринку та шопінг-центру. Завдяки такому позиціонуванню за 15 років роботи трафік відвідувачів маркет-моллу виріс понад 11 млн чоловік на рік. Показник вакантності по об'єкту становить менше 1%. Кількість орендарів налічує 3,5 тис. суб'єктів. Торговельну площу комплексу збільшено до 43,5 тис. кв.м., а загальна – до 68 тис. кв.м.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти