Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276483"]
Матеріали українською мовою

Бренд «Наша Ряба» та фонд «МХП-Громаді» по забезпеченню дитячим харчуванням малюків України

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2022.12.02
0
Вміння українців об'єднуватися, підтримувати одне одного і допомагати у складні години – ті, чого не знищити ні ракетами, ні будь-яким.

Вміння українців об'єднуватися, підтримувати одне одного та допомагати у складні години – ті, чого не знищити ні ракетами, ні будь-яким іншим оружням. У цьому наша сила та наше майбутнє. Бренд «Наша Ряба» та фонд «МХП-Громаді» об'єдналися заради допомоги найменшим українцям і запускають благодійний проект – щодо забезпечення дитячим харчуванням малюків, які потребують цього найбільше.

У межах проекту ми безкоштовно передаємо 40 000 тисяч баночок дитячого харчування «КОКО» від «Нашої Рябі». Його отримають заклади, що дбають про діток, позбавлених батьківського піклування; малюки, які опинилися у скруті через війну; а також батьківщини працівників МХП з дітками. Такий обсяг продукції дасть можливість у ці нелегкі години забезпечити їжею дітей віком від 6 міс. до 1,5 року.

«Великі бренди та компанії є важливою частиною життя мільйонів українців і не можуть бути осторонь складних періодів, особливо під час війни. Бренд «Наша Ряба» з перших днів підтримує українців. І наш благодійний проект з забезпечення дитячим харчуванням «КОКО» – логічне продовження цієї підтримки. Я переконаний, що ми точно можемо допомогти більшій кількості дітей і саме тим, хто цього найбільше потребує», – говорити Олексій Безуглий, директор департаменту створення любові споживачів МХП, компанії-засновниці бренду "Наша Ряба".


Загалом дитяче харчування «КОКО» від «Нашої Ряби» отримають три будинки дитини, Сумська обласна дитяча клінічна лікарня, понад 130 батьківщин у складних обставинах, а також більше тисячі діток працівників МХП. Більшість установ та сімей, які отримають допомогу, працюють чи проживають у регіонах, де провадять діяльність підприємства МХП.

Перші партії дитячого харчування "КОКО" вже передали адресатам. Зокрема працівники Фонду «МХП-Громаді» доставили продукцію до Запорізького будинку дитини, який нині базується у Стрию, та Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини. Також кількамісячний запас продукції вже отримали батьківщини із 19 населених пунктів Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

«Цією благодійною акцією ми демонструємо батьківщинам, які опинилися у складних обставинах, та дитячим будинкам, що вони не самі навіть під час війни у ​​нашій країні. Це той проект, який своїм наповненням доводить нашу турботу і піклування про найменших, про повноцінне харчування малечі та формування в батьківщинах уявлення про здорові звички та корисні продукти на столі. І як би складно сьогодні не було українцям, ми повинні твердо дотримуватися своїх цінностей, зокрема і в здоровому харчуванні також, починаючи з найменших», - Говорити Тетяна Волочай, директорка Фонду «МХП-Громаді».

Цей проект – не перша благодійна кооперація бренду «Наша Ряба» та Фонду «МХП-Громаді» з іншими бізнесами та відомими особистостями. Ще в березні ми передали понад продукт для 4,5 тисяч малюків із різних регіонів України. Влітку спільно з іншими відомими українськими бізнесами забезпечили майже тисячу малюків Пакунками «Ма!Ля!» – боксами з найнеобхіднішими товарами власних виробництв.

________________________________________________________________________________________________

Для справки:

«Наша Ряба» – бренд охолодженої курятини високої якості, без антибіотиків та гормонів зростання. «Наша Ряба» піклується про українські сім'ї понад 20 років.

Коко – дитяче харчування з якісної курочки ля дітей віком від 6 місяців до 1,5 року. Продукт не містить солі, барвників, консервантів та ароматизаторів.

Благодійний фонд «МХП – Громаді» – лідер з розвитку громад України. Серед напрямів роботи фонду: розвиток культури, сфери збереження здоров'я, освіти та науки, комунального сектору та ін. Географія діяльності охоплює 13 областей України.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти