Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272300"]
Матеріали українською мовою

Безкоштовні набори із засобами гігієни у лікарнях

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.01.19
0
Відтепер батьки, що неочікувано потрапляють зі своєю дитиною до лікарні, будуть отримувати спеціальний набір з нагально потрібними за

Відтепер батьки, що неочікувано потрапляють зі своєю дитиною в лікарню, будуть отримувати спеціальний набір з нагально потрібними засобами гігієни. Продукти для догляду надаватиме apteka911.ua безкоштовно. За їхнє розповсюдження відповідальні БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» та адміністрації лікарень.

Коли з дитиною трапляється біда і її терміново забирають до лікарні, весь світ батьків змінюється. Невизначеність, сильне хвилювання, тривале ожидання… Не дивно, що під час таких випробувань рідні не завжди мають під рукою предмети першої необхідності та можливість їх придбати. 

Проект «Набір для догляду» покликань підтримати батьків, які неочікувано опинилися в лікарнях зі своїми дітьми і не мають нагально потрібних засобів гігієни. Такі батьківщини отримуватимуть спеціальні набори зі всіма необхідними предметами: шампунем, зубною пастою та щіткою, милом, салфетками, санітайзером, ватними паличками та багато іншим. 

«Головна програма Фундації в Україні — облаштування та утримання Сімейних кімнат у дитячих лікарнях, щоби батьки і діти були поруч під час лікування. "Набір для догляду" - це ще один проект Фундації, який реалізується у всьому світі, призваний підтримати батьківщину. Для України це актуальна тема, адже щороку сотні тисяч сімей потрапляють до лікарні ургентно», - каже Галина Соловей, директорка БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні».

Партнер apteka911.ua надавши для першого етапу програми 800 наборів для 6 державних дитячих лікарень. А це означає, що 800 батьківщин скористаються такою важливою підтримкою. 

«Здоров'я дитини — найголовніша цінність для батьківщини. Ми розуміємо це і розділяємо тривогу батьків, які неочікувано опинились у лікарні зі своїми малюками. Саме тому Аптечна мережа 9-1-1 вже не вперше співпрацює з БО «Фундація Дім Рональда МакДональда». Не залишилися ми осторонь і нового проекту «Набір для догляду», адже розуміємо, наскільки на годині така допомога. Сподіваємося, що вчасна підтримка дозволить батькам сфокусувати свої зусилля на боротьбі із хворобою, а дітям — швидше виздоровити», — зазначає засновник Аптечної мережі 9-1-1 Сергій Ашотович Данієлян.

У проекті візьмуть участь лікарні, де обладнані Сімейні кімнати Рональда МакДональда: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит», Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, Сумська обласна дитяча клінічна лікарня, Харківська обласна дитяча клінічна лікарня та Національна дитяча спеціалізована лікарня «Ох. Також бере участь Рівненська обласна дитяча лікарня.

_______________________________________________________________________________________________

Про БО «Фундація Дім Рональда МакДональда»

«Фундація Дім Рональда МакДональда» розпочала роботу в Україні 2016 року. У 62 країнах і регіонах світу Фундація вже майже 50 років сприяє розвитку сімейно орієнтованої медицини, створюючи і підтримуючи програми, що безпосередньо покращують здоров'я та благополуччя дітей та їх батьківщин. Найбільша програма Фундації в Україні — відкриття та утримання Сімейних кімнат Рональда МакДональда в державних дитячих лікарнях, щоби батьки і діти були поруч під час лікування. Перебування в Сімейних кімнатах для батьків безкоштовне. За 5 років їх відвідали понад 80 тисяч разів. Також Фундація проводитиме навчальні заходи для медичної спільноти, щоб змінити культуру медичного обслуговування в країні, які медики пройшли вже понад 30 000 разів.

Головні партнери-благодійники Фундації у 2021 році: МакДональдз в Україні, USAID, Церковь Ісуса Христа святих останніх днів, HAVI, SAGA Development, apteka911.ua, Біосфера, RUTA.

Підтримати діяльність Фундації можна на сайті rmhc.org.ua або надіславши смс за номером 88009.

______________________________________________________________________________________________

Про apteka911.ua

Одна з найважливіших цінностей у нашій житті – здоров'я. Ми щасливі від того, що можемо допомогти вам стати здоровішими. Ми — це тисячі фармацевтів, операторів, працівників складу, програмістів і всіх працівників компанії Аптечна мережа 9-1-1. Щодня ми прагнемо зробити вашу покупку простою, швидкою та зручною, а наше спілкування — професійним та доброзичливим. І нам це вдається! Адже ви приходьте в аптеки Аптечної мережі 9-1-1 ось уже 25 років, а це означає, що ви довіряєте нам. В apteka911.ua дбають про здорове зростання і щасливе детство, надаючи якісні дитячі товари: для догляду, дитяче харчування, розвиваючі іграшки, підгузки та багато іншого. Робити добро просто і важливо.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x