Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="249904"]
Матеріали українською мовою

Аналізи при алергії: все, що потрібно знати батькам

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2020.06.26
0
Ваша дитина страждає на алергію – як виявити головного провокатора? Які аналізи справді треба здавати дитині-алергіку? Чи варто зро

Ваша дитина страждає на алергію – як виявити головного провокатора? Які аналізи дійсно треба здавати дитині-алергіку? Чи варто зробити тести, навіть якщо алергічної реакції немає?

Все, що мають знати батьки про сучасні аналізи при алергії, від досвідченого лікаря-аллерголога Майї Руселевич, педіатра, пульмонолога, к.м.н., засновниці медичного центру “Baby Health”.

 


Джерело: youtube.com, автор: ЗА_ДІТЕЙ!

ЗА_ДІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвиваємо міфи і розбираємося з трендами. Канал, на якому кращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще й щасливим.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти