Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="260518"]
Матеріали українською мовою

Alyosha, Ганна Завалська та інші: як зірки підтримують малечу з будинків дитини

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2020.12.24
0
Вже 10 днів соціальні мережі наповнюються фото та спогадами про детство відомих людей та, можливо, і ваших знайомих. У мережі т

Вже 10 днів соціальні мережі наповнюються фото та спогадами про детство відомих людей та, можливо, і ваших знайомих.

як зірки підтримують малечу з будинків дитини

Джерело: facebook.com/AlyoshaOfficial

У мережі триває флешмоб #БудинокДитиніНеДляДитині, який запустила благодійна організація «Надія і житло для дітей». Його мета — привернути увагу до того, що діти в Україні мають зростати у сім'ях, а не в інтернатах.
Українців просили поділитися спогадами та світлинами з детства, аби показати, яким важливим для подальшого розвитку людини є виховання у родинному колі.

З початку флешмобу до нього приєдналося понад 60 людей, серед яких – журналісти, депутати, письменники, активісти та артисти.


Видавчина, поетеса та дитяча письменниця Мар'яна Савка опублікувала фото зі своїм сином та написала, що в першу чергу, дитині просто потрібна присутність мами. Все інше – вторинне.

«Я ніколи не застосовувала жодних методів для його виховання, не читала розумних книжок, не спілкувалася в чаті з просунутими мамами. Я завжди знала, що йому насамперед потрібні мої обійми, мої поцілунки та слова «я тобі люблю» — сто тисяч однакових невтомних слів. Кожного разу, коли я повертаюсь з відрядження, він влипає в мої обійми — сидить, висить на мені, і я отримую від цього таке ж насолоду спільної присутності, розділеної радості».


Мар'яна Савка

Джерело: facebook.com/marjana.savka

Співачка Alyosha поділилася, що закладені в детстві принципи стали фундаментом для виховання її власних дітей.

«Щаслива, що зростала у безумовній любові та турботі батьків, а також під захистом своїх старших братів. Ці відчуття залишатися зі мною назавжди!»

Співачка Alyosha

Джерело: facebook.com/AlyoshaOfficial

Долучився до флешмобу і письменник Андрій Любка. На фото в пухкенькому малюку і не впізнати дорослого літератора. Він розповідає, що дитячих фото у нього досить багато, бо дідусь щороку возив його у фотостудію:


«Добре рости у сім'ї! І тепер, коли я маю власного дитину, розумію, наскільки ця маленька людина беззахисна, як вона потребує опіки, любові та тепла. Потребує дому!».

Андрій Любка

Джерело: facebook.com/andriy.lyubka

Дуже щемливу історію запостів дитячий письменник Іван Андрусяк. «Я тут такий зайчик, аж білочка», - Написав він до свого фото. В руках він тримає іграшку, але це не просто іграшка, а дуже важливий подарунок:

«А все тому, що я тут із лялькою, з якою мені тоді було не дуже цікаво гратися — але я все чекав, коли народиться моя люба сестричка Люба Крицкалюк, щоби передати цю ляльку їй. Пам'ятаєш її, Любо?»


У флешмобі також взявши участь журналіст і політик Микола Княжицький, запросила його приєднатися до письменниці та літературної критики Богдана Матіяша. Своїми дитячими фото в рамках флешмобу поділилася і співачки Ганна Завалська та Оксана Стебельська, письменниця Ірена Карпа та піарниця гурту Pianoboy — Ольга Шурова, піар директорка Поліна Толмачова, психологи Світлана Паніна та Катерина Гольцберг.


А ще — журналістки Ірина Андрейців, Наталя Бушковська, Світлана Березівська та телеведуча та продюсерка Наталка Якимович і ще багато відомих і просто небайдужих людей. Флешмоб все ще триває! Ви теж можете до нього приєднатися!


Микола Княжицький

Джерело: facebook.com/mykolakn

Аби взяти участь у флешмобі:


  1. Опубликуйте своє або фото свого дитини до 4-х років і розкажіть свою історію зростання у сім'ї, поруч із рідними. Про смішні чи знакові події, про теплі спогади, моменти, що викликають Вашу усмішку.
  2. Зазначте, що ви берете участь у флешмобі #БудинокДитиніНеДляДитини і позначте нашу сторінку -https://www.facebook.com/hhcukraine
  3. Запросіть своїх друзів поділитися мемуарами з детства.
Аліна і Аня Завальські

Аліна і Аня Завальські


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x