Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="267066"]
Материалы на украинском языке

9 тривожних ознак раку шкіри на ногах

0
Рак шкіри на ногах нерідко залишається поза увагою, поки не пошириться і почне негативно впливати на стан організму. Чим раніше так

Рак шкіри на ногах нерідко залишається поза увагою, поки не пошириться і почне негативно впливати на стан організму. Чим раніше такий небезпечний вид меланоми буде виявлений, тим більше шансів на успішне лікування. Зберігайте список симптомів і уважно обстежте свою шкіру.

Признаки меланомы на ногах

Джерело: freepik

Рак шкіри на ногах вважається одним з найсерйозніших типів меланоми. Ризик розвитку захворювання можуть збільшити травми стоп. Саме тому нещодавно фахівці Американської академії дерматології закликали ретельно перевіряти ноги, нігті, між пальцями, а також верхню і бічні частини кожної ступні на предмет перших проявів хвороби.

Медики радять звернути особливу увагу на наявність таких симптомів:

  • незагойні виразки або виразки, які з’являються знову і знову,
  • коричнева або чорна вертикальна лінія під нігтем на пальці ноги, рана, яка схожа на діабетичну виразку,
  • рожево-червона пляма або наріст в будь-якому місці стопи.

Уважно обстежити потрібно і місця травми стоп. Будь-які раптові новоутворення і плями — привід обстежитися у лікаря. У деяких випадках меланоми проявляються у вигляді болючих відчуття, свербіння або кровотеч. А ось ключовими ознаками є розмір, колір, діаметр і розвиток.


Симптомы рака кожи на ногах

Джерело: freepik

Основні ознаки раку шкіри на ногах

  • Асиметричність. Одна половина плями не схожа на іншу половину;
  • Неправильні кордони плями. У плями зубчаста або погано окреслена лінія;
  • Колір. Є відтінки коричневого, білого, червоного, чорного або синього;
  • Діаметр. Зазвичай розмір меланоми становить понад 6 мм, але деякі можуть бути менше;
  • Розвиток. Підозріла пляма відрізняється від інших на тілі й змінюється за формою, розміром або кольором.

До того ж дерматологи відзначили, що до групи ризику розвитку раку шкіри схильні люди з великою кількістю родимок або веснянок, сприйнятливістю шкіри до сонця, рудими або світлим волоссям, а також ті, у кого є родичі, що страждали від меланоми.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты