Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272076"]
Матеріали українською мовою, КОЛІР НАСТРОЮ ЗИМОВ

8 мультфільмів про Різдво для всієї батьківщини

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.01.06
0
Не знаєте, чим зайнятися з дітьми на Різдво Христове? Пропонуємо насолодитися святковими мультфільмами на українській мові. Зібрали

Не знаєте, чим зайнятися з дітьми на Різдво Христове? Пропонуємо насолодитися святковими мультфільмами на українській мові. Зібрали для вас добірку захоплюючих історій, які зацікавлять дітей та дорослих.

Мультфільми про Різдво

Джерело: imdb.com

Казкове Різдво

Головна героїня мультфільму відчайдушно сподівається на диво, та воно не до неї не поспішало. Тоді дівчинка вирішила самотужки знайти диво і тому слідом відправилася за пухнастим зайчиком. Чи закінчиться ця пригода та чи знайде своє омріяне диво героїня — дивіться разом з дітлахами у мультфільмі «Сказкове Різдво».

Різдвяна історія

Цей розвиваючий мультфільм стане чудовим інструментом для того, щоб пояснити дитині історію Різдва. В анімації розповідається про народження Ісуса, який стане Богом для людей. Пориньте у цікаву різдвяну історію разом з дітьми.


Клаус

Чудовий пригодницький мультфільм «Клаус» розповісти про зародження різдвяних традицій. Головний герой Джаспер не бажає займатися рідною справою — поштовим бізнесом. Аби провчити недячного сина, батько відправляє його на Північний полюс. Повернутись хлопець зможе лише тоді, коли отримає не менше 6 тисяч листів за рік. Виконати ці умови майже неможливо. Та надія з'являється, коли Джаспер знайомиться із сусідом Клаусом. Разом з чоловіком винахідливий юнак має намір зробити Північний полюс популярним.

Різдвяний Мадагаскар

Різдво опиняється під загрозою, коли Санта потравляє в аварію на Мадагаскарі і втрачає пам'ять. Тепер хоробрі пінгвінчики та інші відомі звірята повинні врятувати свято. Чи зможуть вони вручити всім подарунки — дізнайтесь за переглядом разом з дітьми.

Крижани серце 2

Ельза добре керувала королівством Ерендел після того, як опанувала свої сили. Проте після дня народження її сестри Анни світ опинився під загрозою. Ельза хотіла влаштувати грандіозну урочистість, але в процесі втратила контроль над своїми силами.

Команда рідних та друзів, Ганна, її бойфренд Крістоф, сніговик Олаф та олень Свен, вирушили на Північ, аби розібратися у таємницях минулого їхнього королівства та допомогти Ельзі нарешті опанувати магію у повній мірі. Звичайно, без пригод ця подорож не обійдеться.

Льодовиковий період: гігантське Різдво

Цього разу герої мультфільму відправляються на Півнійній Полюс, щоб зустрітися з самі Санта Клаусом. Та сталося так, що Різдво опинилося під загрозою у всьому світі. Тепер друзям потрібно терміново виправляти ситуацію.

Вартові легенд

Санта-Клаус, Пасхальний Кролик, Зубна Фея та Пісчана Людина захищають дітей та дарують їм радість. Одного разу мрії дітлахів опиняються під загрозою. Підлий та могутній Бабай прагне викрасти їх, тому Вартові легенд об'єднується із Джеком Холодом, аби разом здолати негідника.

Шрек: Різдво

Різдво — чудовий привід зібратися батьківщиною та гарно провести годину. Шрек прагне організувати для своєї дружини Фіоні та дітлахів ідаальне свято. Проте це не так просто, коли під боком увесь час невгамовні друзі Осе та Кіт у сапогах.

Дивіться кумедний фрагмент з епізоду, у якому Коржик розповідає свою історію Різдва.

Веселих свят та приємного перегляду!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти