Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250831"]
Матеріали українською мовою

7 симптомів раку гортані

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2020.07.13
0
Рак горла та гортані - захворювання, що належать до розряду найбільш важко діагностованих. Основна причина в тому, що найчастіше

Рак горла та гортані — захворювання, що належать до розряду найбільш важко діагностованих. Основна причина в тому, що найчастіше перша симптоматика раку гортані дуже схожа на банальну застуду або ангіну.

рак гортані, симптоми раку, рак, симптоми, симптоми раку гортані

Джерело: healthy24

Незважаючи на те, що серед тих, кому був встановлений страшний діагноз «рак гортані» більше 94% курців, захворіти на недугу можуть і ті, хто ніколи не тримав у руках цигарки. Щоб вчасно виявити захворювання дуже важливо прислухатися до своїх відчуттів і не пропустити тривожні дзвіночки. Саме про них і піде мова нижче.
ЗМІНІ ГОЛОСУ

Поява сиплості та захриплості голосу, яка не проходитиме протягом двох тижнів обов'язково повинна насторожити і спровокувати на відвідування фахівця. Справа в тому, що постійна хрипота і безпричинні зміни голосу — один з головних симптомів раку гортані.


НАБРЯКЛІСТЬ ШИЇ

Припухлості та набряклість у ділянці шиї — ще один важливий симптом. Він може вказувати на різні проблеми в області горла та гортані, але ігнорувати його в жодному разі не варто.


рак гортані, симптоми раку, рак, симптоми, симптоми раку гортані

Джерело: healthy24

РРРРРРРРРРРРРРРР

Больові відчуття, дискомфорт під час ковтання або першіння — важливі ознаки, які можуть вказувати на проблеми з горлом. Важливий ознака — тривалі відчуття дискомфорту в горлі, які не пов'язані з простудними захворюваннями та не проходять більше 3-х тижнів.

 ВІДЧУТТЯ ЧУЖЕРІДНОГО ТІЛА У ГОРТАНІ


Відчуття як у вас у горлі щось є, найчастіше воно виникає при ковтанні, чим викликає дискомфорт. Це небезпечний симптом раку гортані і повинен підштовхнути вас до лікаря.

КАШЕЛЬ, ЩО НЕ МИНАЄ

При звичайній застуді або ГРВІ кашель повинен пройти за 7-10 днів, до того ж прийом спеціальних медикаментозних препаратів повинен полегшувати кашель. Якщо ж це не відбувається, то кашель має неінфекційний характер і може свідчити про небезпечні захворювання, у тому числі про рак гортані.


рак гортані, симптоми раку, рак, симптоми, симптоми раку гортані

Джерело: healthy24

БІЛЬ У ВУХАХ

Тільки з першого погляду може здатися, що больові відчуття у вухах ніяк не можуть бути пов'язані з раком гортані. Насправді ж, коли опухлина розростається, вона починає тиснути на сусідні органи. Таким чином, рак гортані може провокувати щемлячий біль у вухах.


ВТРАТА ВАГИ


Безпричинна втрата ваги - симптом, який супроводжує безліч небезпечних хвороб від діабету до раку. Якщо ваш раціон або спосіб життя не змінився, але при цьому вага стала швидко йти, то зробити комплексне обстеження і виявити причину потрібно обов'язково.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Мітки:
рак
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x