Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="260704"]
Материалы на украинском языке

5 симптомів, що вказують на захворювання жовчного міхура

0
Жовчний міхур допомагає організму засвоювати жири та виводити їх з травної системи. Однак через перевантаження, коли ми зловживає�

Жовчний міхур допомагає організму засвоювати жири та виводити їх з травної системи. Однак через перевантаження, коли ми зловживаємо жирною їжею, робота міхура порушується. Більш того, в ньому починають утворюватися камені. Як виявити проблему і не допустити її розвиток? Про це читайте в статті.

Как выявить камни в желчном пузыре

Джерело: freepik

За даними лікарів, до ризику утворення каменів в жовчному міхурі особливо схильні жінки. Причиною тому є вплив вагітності на організм, зміна гормонального фону протягом життя і прийом оральних контрацептивів. У багатьох жовчні камені «тихі», тобто не виявляють жодних симптомів. Такі камені медики видаляти не радять, але настійно рекомендують не допускати їх виникнення.

Які ознаки говорять про утворення жовчних каменів

Щоб не допустити розвиток хвороби, потрібно звернути увагу на свій стан. Ознайомтеся з переліком симптомів. Якщо у вас часто з’являються подібні прояви, варто пройти обстеження у фахівця.

Болі в животі

Виникають після їди, особливо після вживання жирної їжі. Оскільки жовчний міхур розташований у верхній правій частині живота, уважно варто ставитися саме до відчуттів в цій області.


Зміна кольору обличчя

Через утворення каменю збільшується рівень білірубіну — жовтуватої речовини, яка переробляється печінкою в жовч. Коли її стає занадто багато, шкіра набуває жовтуватого відтінку. Вам потрібно якомога швидше звернутися до лікаря, якщо ви помітили у себе зміну кольору шкіри.

Какие признаки говорят об образовании желчных камней

Джерело: freepik

Нудота і блювання

Нудота, блювота і болі теж говорять про вже сформовані камені. Вони закупорюють один з проток жовчного міхура, блокуючи транспортування травних ферментів. Після їжі з’являються неприємні відчуття.

Лихоманка, прискорене серцебиття

При цих симптомах слід негайно викликати лікаря! Температура, озноб і прискорене серцебиття — ознаки небезпечного критичного стану. Це означає, що всередині може розвиватися інфекція, оскільки жовчний міхур заблокований.

Печія

Здається, ніби багато ознак захворювання жовчного міхура схожі на типовий розлад шлунку. Так, нудота, блювота, печія характерні для цього недугу. Але є відмінність — при утворенні каменів симптоми виникають виключно після їжі. При цьому блювота або спорожнення кишечника не приносять полегшення. Тому є ймовірність, що у вас проблеми саме з жовчним пузирем.

Не зволікайте при нездужанні й звертайтеся до сімейного лікаря!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты