Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="223063"]
Матеріали українською мовою

5 помилок, які здійснюють мами, коли у дитини температура

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2021.09.16
0
Якщо у дитини температура, маму охоплює тривога. І це зрозуміло, адже різні діти по-різному переносять цю проблему. До того ж дитячі

Якщо у дитини температура, маму охоплює тривога. І це зрозуміло, адже різні діти по-різному переносять цю проблему. До того ж дитячий організм непередбачуваний: якщо під час минулої хвороби переносимість була хорошою, це ще не означає, що і цього разу все буде добрим. Тому більшість мам озброюються знаннями про те, як збити у дитини температуру.

температура у дитини

Джерело: pixabay.com

Температура у дитини є захисною реакцією організму у відповідь на вторгнення інфекційного агента. Тому ставитися до неї потрібно з повагою, чуйно вловлюючи межу між її користю і шкодою, яку вона може принести малюкові.
Перша помилка, яку здійснюють мами, коли у дитини температура, це бажання збити її.

Фахівці радять не збивати температуру тіла, якщо вона не перевищує 38,5 градусів. Проте не можна допускати підвищення температури вище 38 градусів у немовлят, особливо до тримісячного віку. Заходи щодо зниження температури слід приймати, якщо у малюка в минулому були судоми або дитина просто погано переносила лихоманку.


Інша помилка – неправильний вибір препарату для зниження рівня температури у дитини.

Педіатри рекомендують збивати температуру у дитини парацетамолом та ібупрофеном. Анальгін застосовувати небажано: він може різко знизити температуру і це негативно позначиться на стані здоров'я малюка. Аспірин світова педіатрія пов'язує з розвитком тяжкого захворювання, при якому вражається печінка – синдромом Рея.


температура у дитини

Джерело: Fotolia

Третя помилка — надто часті спроби збити температуру за допомогою жарознижувальних засобів., а також відмова від інших методів зниження температури у дитини

Пам'ятайте: інтервал між введенням жарознижуючих препаратів повинен бути не меншим за 4-6 годин. У проміжках між прийомами препаратів слід застосовувати фізичні методи зниження температури. Малюка слід розкрити. Температура повітря в кімнаті не повинна перевищувати 18-20 градусів. Можна змочити м'яку пелюшку у прохолодній воді та обернути дитину. Особливу увагу треба приділити зонам високої тепловіддачі: це скроні, пахви, пахові складки та підколінні ямки.

Четверта помилка: насильницьке годування дитини


Насильницьке годування за високої температури часто закінчується рвотою. Дозвольте організму дитини боротися з температурою без відволікання сил на перетравлення їжі.


температура у дитини

Джерело: Fotolia

П'ята помилка: недостатній питний режим


Важлива умова успішної боротьби з гіпертермією - випоювання малюка. Пропонувати воду треба невеликими порціями, але часто.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (6 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x