Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="263373"]
Матеріали українською мовою

5 ознак, що вашому організму не вистачає вуглеводів

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.03.11
0
У спробі схуднути багато людей виключають зі свого раціону вуглеводи, але це може бути небезпечно для здоров'я! Спеціаліст назвала

У спробі схуднути багато людей виключають зі свого раціону вуглеводи, але це може бути небезпечно для здоров'я! Спеціаліст назвала п'ять порушень, що спричиняє дефіцит органічних речовин.

дефіцит вуглеводів

Джерело: freepik

Вуглеводи – головний джерело енергії для нашого організму. Вони мають бути в щоденному раціоні, щоб білок не розтрачувався на виробництво енергії, а далі брав участь у процесах побудови тканин.

Спеціаліст з харчування з Баварського центру споживачів Даніела Крело назвала п'ять ознак, які говорять про шлюб вуглеводів. Якщо ви помітили у собі подібні симптоми, не поспішайте бігти за продуктами і наїдатися. Для початку проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем або дієтологом.

Втома та слабкість

Коли організм страждає від нестачі глюкози, знижується рівень енергії. Тому людина відчуває сильну втому та втрату сил.


Тяга до їди

Бажання поїсти, навіть коли ви неголодні, говорити про порушення через дефіцит вуглеводів. Не секрет, що під час травлення основні їх види крохмаль і цукор розпадаються на глюкозу. Нестабільний рівень цього речовини провокують лишню тягу до їжі.

Неприємний запах з рота

Через брак вуглеводів організм починає переробляти жирові запаси. Вони переходять у стан кетозу і починають виділяти сполуки кетоні через рот. Тому і виникає неприємний запах із ротової порожнини.

Вуглеводи

Джерело: freepik

Закріп

Для нормальної роботи травної системи потрібна клітковина. Добути її можна через продукти з високим вмістом вуглеводів. Якщо ж ви маєте дефіцит цього речовини, то потім можуть з'явитися проблеми з випорожненням.

Головний біль і проблеми з концентрацією

Нашому мозку потрібна енергія, якою його забезпечує глюкоза. Шлюб речовини провокує порушення у роботі нервної системи та когнітивних функцій. Також зниження рівня цукру в крові нерідко викликає головні болі.

Нагадаємо, корисними продуктами з вуглеводами вважаються бобові, хліб грубої помелу, крупи (пшоняна, пшенична, ячна, кукурудзяна), а також зелені та листові овочі (капуста, петрушка, салати, шпинат).

Спеціалісти закликають не зловживати мучними виробами, а при погіршенні самопочуття обов'язково звертатися за допомогою до лікаря.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти