Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="263534"]
Матеріали українською мовою

4 триместр: як упоратися з труднощами материнства в перші 3 місяці

Old date: 2019-07-29
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.04.13
0
Немовлята плачуть, прокидаються ночами, хочуть на ручки, страждають від кільок, їдять кожні пів години... І їх не змінити! Але є і хо

Немовлята плачуть, прокидаються ночами, хочуть на ручки, страждають від кільок, їдять кожні пів години… І їх не змінити! Але є і хороша новина – можна змінитись самої. І по-новому подивитись на труднощі материнства.

догляд за новонародженим

Джерело: Shutterstock

Дивно, але зазвичай мами бажають дізнатися все про вагітність і пологи, а ось 4 триместри вагітності цікавляться набагато менше. А зря!
5 важливих правил успішного материнства

Ваш новонароджений не має нічого спільного з іншими. Можливо це трохи перебільшено, але порівняння з іншими дітьми справді до добра не доведуть. Навіть в тих самих батьків діти виходять дуже різні.

Новонародженість мами та малюка - це 4 триместри вагітності. Якщо ви наївно вважаєте, що відразу після пологів перед вами утворюється особистість, яка може і повинна перебувати окремо від вас, то вам буде важко. Перед вами немовля, яке потребує вас, так само як вимагало всі 9 місяців вагітності.


Годувати грудьми можуть, а головне винні, практично всі. Ви зараз у серцях заявите, що мати має право на вибір? Так, має, але до того, як відбулося зачаття. Якщо у вас вже з'явилася дитина, її здоров'я – ваша відповідальність. А грудне вигодовування — запорука здоров'я. І, до речі, не тільки дитину, але й маму.

догляд за новонародженим

Джерело: Shutterstock

У немовляти не може і не повинно бути режиму, малюк постійно змінює свої звички, а головне — спроби дотримуватися режиму здатні нашкодити грудному вигодовуванню.


З немовлям можна з'являтися в громадських місцях, подорожувати, жити!

Не всім мамам ці правила здаються важливими та очевидними, поговоримо про деякі пункти докладніше.

Якщо сумніваєтеся у своїх силах, вгадайте, що малюк вібрав мамою не вашу подругу, він вібрав вас, а значить, ви найкраща мама для нього!


догляд за новонародженим

Джерело: GettyImages

Не порівняйте свою дитину з іншими

Народилася дитина, і майже з перших днів починається порівнювання її з іншими дітьми. Здається, у сусідів дитина не була такою червоною, а у подруги не плакала і заговорила майже одразу після пологів…

  • Чому порівняння часто виявляється не на користь власній дитині? Річ у тому, що з дітьми, з якими ми постійно порівнюємо своїх, ми не живемо, а значить, усе те, що нам здається зі сторони, — тільки здається і не має нічого спільного з дійсністю. Більше того, на чужого дитину ми дивуємось побіжно, а своя завжди під пильною увагою.
  •  Не чекайте від дитини миттєвої адаптації. Не сподівайтеся, що зараз здійсняться ваші найзаповітніші дитячі мрії — гарне ліжечко, легкий балдахін, спляч немовля і, як за помахом чарівної палички, вся ваша життя перетвориться на казку про маму. Звичайно, всі ми пам'ятаємо наказку, в якій йдеться про те, що перша дитина — це остання лялька, а ось перший внук — перша дитина, але не піддавайтеся на цю провокацію.
  • Якщо ви не дограли в ляльки, забудьте, не дограєте вже ніколи, ну або купіть собі лялечку. Тому що дитина не має нічого спільного з уявленням про материнство з наших дитячих мрій. Вона кричить, якщо ви її одягаєте, вона крекче і червоніє, коли хоче пукнути, вона пихкає, коли пісяє, вона прокидається від найменшого шереху.

Джерело: shutterstock

Щоб материнство приносило радість

Треба згадати, що факт народження не означає відокремлення від вас дитини, малюк ще повністю залежить від мами! І після пологів у вас розпочинається четвертий триместр! Вагітність не закінчується пологами. Якщо ви запам'ятаєте це, вам не буде так сумно, що відразу після пологів ви не зможете втекти в спортзал за своєю колишньою фігурою.

Повірте, пройде година, і розтяжки стануть менш помітними, а якщо докласти трохи зусиль, то і стрункість повернеться. Але що ніколи не стане таким, як раніше, то це ваша жіночність! Після пологів вона знаходить неймовірні масштаби! І це не про розкішні стегна, це про внутрішній світ. Про те, що в очах матері - новий всесвіт, нове життя.


Дитина це любов!

Як же відчуваючи собі ваш малюк в утробі?

  • Йому там було досить тісно, ​​він сидів, згорнувшись калачиком.
  • Він був у водах і постійно чув шум, серцебиття мами.
  • Його оточувало тепло, завжди була одна температура — мамина.
  • Його качало, якщо ви не лежали всю вагітність.

Вдома на дитину чекає рівний кокосовий матрацик, пелюшка, запас пустушок, газовідвідних трубочок та соплевідсосів. Нове життя прийшло, щоб вчасно пукати, какати, їсти, спати та мовчати!

Джерело: shutterstock

А що ж насправді потрібно немовляті?

Любов. Завжди запитуйте собі, якщо в чомусь сумніваєтеся: Так поступають, коли люблять? Чи треба спати разом? Вирішуйте самі, ви з чоловіком спите разом? Або зустрічаєтеся за запитом? Чи треба носити весь час на ручках? А ви з чоловіком обіймаєтеся щоразу, коли вам хочеться, або тільки за графіком, щоби коханий не звик? Якщо ви знаєте, що таке кохання, у вас не виникне запитань про побут з немовлям!


Крихітка плаче? Просто впевнено притисніть до себе, похитайте, заспівайте. Турбується і не може заснути? Дайте на якусь годину дитину татові, бабусі, вийдіть з кімнати, прийдіть до тями, поверніться з новими силами. Весь побут з немовлям перетворюйте на любов. Ваша крихітка беззастережно вам довіряє, і не прислухатися до її потреб — справжня зрада!

Що робити з животом, якщо крутити? Коли дитину турбують колики і вона часом плаче – це стає причиною турботи батьків і повністю змінює спокійне життя. У малюків у перші місяці життя кишківник «недозрілий», тому виділяє недостатньо ферменту лактази для розщеплення лактози молока – це фізіологічно. У 4-6 місяців ферменту виділяється достатньо, тому колики поступово зникають.

Джерело: shutterstock

Лактоза молока, потрапивши до кишківника дитинки, розщеплюється частично, а частично зброджується. Зброджена лактоза — це пухирці газу, які розпирають кишківник та викликають колики, спазми, здуття. Щоб позбавитись газиків та колік, треба розщепити лактозу молока, чудовим помічних сучасних матусь стані МАМАЛАК - Фермент лактазі. Це перший ферментний препарат для лікування кишкових колік у дітей, який діє на причину та на симптомії.

МАМАЛАК містить натуральний фізіологічний фермент лактазі, який розщеплює лактозу молока або молочних сумішей. Таким чином МАМАЛАК усуває основну причину малюкових кишкових колік, попереджує їх подальше виникнення та дозволяє позбутися таких симптомів, як здуття, метіоризм, спазми кишківника, сприяє нормальному зростанню та розвитку дитини. Малюк зростає за планом!

З МАМАЛАК вся батьківщина спит спокійно!

Де придбати?

Перед тим, як давати дитині препарат, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!

Що кажуть матусі?

♥♥♥

Читати всі відгуки⇒

Ребенок не дає поїсти та помитися?

Хто у цьому винний? Ну, звичайно, дитина! «Мені з дітьми пощастило, тому я все збагачу, а у вас зростає тиран! Менше ніж місяць від народження, а маніпулює всією сім'єю!»… Важливе ж не поведінка дитини, а ставлення мами. Замість того щоб прийняти зміни, мама обурюється і бореться за волю, свідомо програючи малюкові, для якого мама — весь його світ. Дуже важливо прийняти той факт, що немовля нерозривно пов'язане з вами та це надовго.

Що допоможе та додасть впевненості?

Пам'ятайте, що всі немовлята займають увагу 24 години на день, з цим треба навчитися жити. Знайте, дитина ловить ваше настроєння. Якщо ви нієте або, що ще гірше, плачете над дитиною, вона повністю повторить вашу емоцію.

Не сюсюкайте з немовлям, йому потрібна впевнена мама, говоріть з ним нормально, ніжно, але чітко, наприклад: «Хто в нас тут плаче так голосно? Крихітко, поплач у мене на ручках, я поруч, ось який молодець мій синок (донечко)».

У будь-якій незрозумілій ситуації дайте дитині груди, молоко – це не тільки їжа! Малюк не вміє, як дорослі, плакати на плечі, скаржитися і пояснювати свій настрій, він уміє прикластися до маминих грудей і бути щасливим з мамою.


Не забувайте, що доросла у цій парі — ви. Якщо ви не справляєтеся, дитина і поготів не справиться. Улаштовуйте свій побут, починайте боротися з власною безпорадністю, бо діти на всю життя — легше не стане ніколи, вони назавжди у вашому серці, що не ниттям, так його відсутністю. Стати мамою раз і назавжди. Визнайте зміну! Назад шляху немає.


youtube, автор: ТОВ «Ворвартс Фарма»


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (4 оцінок, середнє: 2,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x