Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281115"]
Матеріали українською мовою

15 тисяч заявок на різдвяне диво: долучайтесь до здійснення дитячих мрій

0
Напередодні Різдва соціальна ініціатива Circle of Toys закликає українців подарувати іграшки дітям, чиї сім'ї не можуть собі цього дозволу

Напередодні Різдва соціальна ініціатива Circle of Toys закликає українців подарувати іграшки дітям, чиї сім'ї не можуть собі цього дозволити. Відправити можна як нову іграшку, так і вживану, якщо вона у належному стані.

подарувати іграшки дітям

Проект Circle of Toys ініційований соціальною мережею допомоги Find Refuge. На спеціально створеній платформі вже зареєстрували понад 15 тисяч запитів від батьків та законних опікунів, які зараз не можуть собі дозволити придбати дітям іграшки. Переважно це сім'ї військових, ВПО, багатодітні батьківщини.

Кожен охочий може обрати одну чи кілька заявок та відправити дитині саме те, про що вона мріє. Більшість прохань досить прості, але в них йдеться про такі важливі для дітей речі: лялька, м'яч, конструктор, м'яка іграшка, книга. Втілити ці мрії у життя під силу кожному.


Щоб долучитися до проекту, достатньо зареєструватися на платформі circleoftoys.online, ознайомитися із заявками та обрати ті, що запали в серце. Особливість проекту полягає в тому, що відправник надсилає іграшку безпосередньо конкретній батьківщині, без посередників.

подарувати іграшки дітям

Вже зараз українським сім'ям надсилають іграшки із 17 країн світу, але ще чимало дитячих запитів чекають на своїх різдвяних чарівників. Тому Find Refuge закликає всіх небайдужих долучатися.

До участі у проекті запрошують не лише окремих осіб, а й бізнес-структури. Компанії мають можливість підтримати ініціативу, ставши її партнерами та зробити свій внесок у створення різдвяного дива для дітей.

Щоб дізнатися більше про проект і взяти в ньому участь, відвідайте: Circle of Toys.

___________________________________________________________________________________________

Довідка:

Проект Коло of іграшки реалізовано в межах соціальної мережі допомоги знайти Притулок, створеної фахівцями україно-британської IT-ініціативи Проекти Україна. Започаткована до повномасштабної війни в Україні, ініціатива Проекти Україна мала на меті залучити українських IT-фахівців до роботи в інноваційних проектах та створити в Україні аналог Кремнієвої долині Після лютого 2022 року Проекти Україна запустила нові проекти, які стали відповіддю на проблеми, що виникли внаслідок агресії Росії проти України. Один із них — платформа знайти Притулок. Вона з'єднує тих, хто потребує допомоги, з тими, хто може її надати. 


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
іграшки
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти