Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="215683"]
Матеріали українською мовою

«12 місячних» повертаються: у Києві знову відкриється виставка про менструацію

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2019.06.06
0
9 червня у хабі «Діалог» відбудуться дві дивовижні події – відкриття арт-виставки «12 місячних» та практичний майстер-клас для мате

9 червня у хабі «Діалог» відбудуться дві дивовижні події – відкриття арт-виставки «12 місячних» та практичний майстер-клас для матерів та дівчат 11-16 років «Дорослішаємо разом».

виставка 12 місячних

Fotolia

Чого чекати від виставки

Арт-виставка «12 місячних» знімає табу із розмов про менструацію. 12 відомих ілюстраторок, серед яких Ліліт Саркісян, Марічка Рубан, Лєра Схемка, Надія Кушнір, творчо візуалізували 12 фраз, якими дівчата маскують слово «менструація». 12 креативних інсталяцій «оживатимуть» на ваших смартфонах завдяки технології доповненої реальності.
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Згідно з дослідженням, проведеним U-Report в Україні в 2018 р., 10,5% опитаних дівчат сказали, що їх дражнили чи цькували через менструацію, а 30% хлопців відповіли, що були свідками подібного ставлення до дівчат через менструацію. 25% дівчат некомфортно купувати засоби особистої гігієни у присутності сторонніх людей.

Мистецтво та яскраві емоції допоможуть молодим дівчатам вільніше почуватися у розмовах про менструацію. Адже сорому навколо цієї теми призводить до психологічних проблем. Настав час зруйнувати цю стіну.


Побачити арт-виставку «12 місячних» у хабі «Діалог» можна з 9 до 30 червня

Адреса: вул. Володимирська, 43. Хаб працює щодня з 10:00 до 20:00.


Вхід вільний для всіх охочих, достатньо на вході сказати, що ви на виставку.

менструація, жіноче здоров'я

Джерело: PR

Чого чекати від майстер-класу

На майстер-класі йтиметься про психосексуальний розвиток дівчини. Відомий гінеколог Наталія Сіліна разом із дитячим та сімейним психологом Наталією Простун розкажуть матерям, як пояснити доньці, що:

• менструація – це природний процес та маркер здоров'я, якого не треба стерегтися чи боятися;
• тіло дівчини – прекрасне і неповторне, тому вона сама вирішує коли і кого впускати у свій інтимний простір, але при цьому здоров'я та свою безпеку слід ставити на перше місце.


Доньки дізнаються, як говорити із мамою без секретів.


Для відвідування майстер-класу потрібна попередня реєстрація.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x