Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="261918"]
Матеріали українською мовою

10 улюблених казок з усього світу

Old date: 2021-02-04
Current date: 2022.12.08
New date: 2021.04.01
0
Ці казки зворушили весь світ. Їх знає кожен. Ловіть підбірку з 10 найкращих казок та включайте аудіоверсії за посиланнями. Гидке

Ці казки зворушили весь світ. Їх знає кожен. Ловіть підбірку з 10 найкращих казок та включайте аудіоверсії за посиланнями.

10 улюблених казок зі всього світу

Гидке гойдалка

Знаменита казка Ганса Крістіна Андерсена розповідає про лебедя, що з'явився на світ у качиному гнізді. Але через потворність мешканці двору ображали його. Згодом він перетворився на гарного лебедя, якому раділа малеча. Сказка вчити ніколи не здаватися, навіть у скрутні хвилини не падати духом, завжди вірити в собі та впевнено йти до своєї мети.

Оповідь буде цікава дітям різного віку. Для молодших буде цікавий сюжет, а доросліші діти зрозуміють мораль.


Гидке гойдалка

Художник: Тетяна Кучмій

Білосніжка

Захоплююча розповідь братів Грімм про чудову Білосніжку, переслідування її лютою мачухою, знайомство з гномами та незвичайне рятування від вічного сну прекрасним принцом. Все це ваша дитина зможе почути ще більш незвичайній казці. Головна думка казки дуже проста – любов та доброта. Не потрібно робити зло, будьте доброзичливими до оточуючих людей і добро обов'язково повернетеся до вас.

Розповідь буде цікавою для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (від 3 до 7 років).

Білосніжка

Художник: Тетяна Кучмій

Найбільша бібліотека аудіоказок по-русски ТУТ⇒

Вінні-Пух та його друзі

Сказка розповідає про пригоди іграшкових героїв, про дружбу та взаємодопомогу. Кожна пригода починається зі слів: «Давним-давно, здається, минулої п'ятниці…» А від цього розпочинаються справжні неймовірні історії. Сказка в першу чергу вчить справжній дружбі та взаємовиручці, позитивному мисленню та оптимізму в будь-яких ситуаціях. Також Вінні-Пух навчить вашу дитину правилам поведінки у гостях.

Ця весела та повчальна казка підійде для сімейного читання. Її герої роблять помилки, але не бояться їх визнати та виправитися.

Вінні-Пух та його друзі

Художник: Інна Орлова

 Золотоволоска

Головним героєм казки є Іржик, простий, але добрий хлопець. Він врятував рибку, воронять, мурах та муху, котрі згодом допомогли впоратися з різноманітними важкими завданнями. Казка має щасливий кінець, а саме: Іржик одружується з королівською донькою – Золотоволоскою. Головна думка про те, що добро завжди повернеться добром, а зло – злом.

Сказка буде цікавою дітям молодшого шкільного віку (від 6 до 7 років).

Золотоволоска

Художник: Тетяна Кучмій

Кисть Маляна

Бідний хлопець Малян мріє малювати, але не в змозі купити кисть. Але одного дня незвичайний дідусь дарує йому чарівну кисть. Його сила полягає в тому, що він оживляє малюнки, але з однією умовою: якщо малюнок має добрий намір. Пензлик слухався лише хлопчика, бо він був доброзичливий і безкорисливий. Сказка вчити дитину бути щирою, співчутливою, бачити тільки прекрасне і творити добро.

Вона розрахована на середній шкільний вік (від 8 до 12 років).

Кисть Маляна

Jerelo: youtube.com

Найбільша бібліотека аудіоказок по-русски ТУТ⇒

Дюймовочка

Написана Гансом Крістіаном Андерсоном казка «Дюймовочка» розповідає про одну жінку, яка дуже хотіла дитину і пішла до чаклунки за допомогою. Та дала їй чарівне зерно, яке треба було посадити, і тоді з нього народилася б дівчина. Жінка так і зробила, але одного разу вночі поки та спала Дюймовочку викрала велика жаба, яка хотіла подружити її на своєму синові. Про подальші пригоди Дюймовочка ви зможете дізнатися з аудіоверсії за посиланням. Сказка вчити вірити у добрий результат, ніколи не здаватися і пам'ятати – після труднощів, завжди прийде щастя.

Сказка буде цікавою для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку (від 3 до 8 років).

Дюймовочка

Художник: Інна Орлова

соловей

Сказка знаменитого козака Андерсена «Соловей» розповідає про силу справжнього мистецтва та його владу над смертю. Сюжет казки базується на співі солов'я. Але штучний спів не мав жодної сили, лише звук, а живий спів пташки врятував імператора від смерті. Сказка вчити вміти прощати людей, бути вірними, приходити на допомогу у скрутні хвилини. Вміти відрізняти справжню красу від штучної, бо справжня краса, поєднана з добром, має велику чудодійну силу.

Сказка розрахована на молодший та середній шкільний вік (від 7 до 12 років).

соловей

Jerelo: youtube.com

Шоколадна дорога

Сказка Джанні Родарі розповідає про трьох маленьких братів, яких, крім солодощів, нічого не цікавило. Вони з'їли цілу шоколадну дорогу, не помічаючи навкруги нічого: ні птахів, ні звірів, ні навколишньої краси природи. Аж поки не знайшли дуже далеко, тоді їх вирішивши врятувати селянин, відвізши додому на візку із печива. Але маленькі ненажери з'їли навіть його. Казка показує чим небезпечна ненажерливість. Той хто надає велике перевагу поїданню їжі у своїй житті, втрачає сенс життя.

Сказка підійде для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (від 3 до 7 років).

Шоколадна дорога

Художник: Настя Малкіна

Кіт у сапогах

Знаменита казка всіх поколінь, яку написав Шарль Перро – «Кіт у сапогах» розповідає про завзятого кота який зі свого господаря (молодшого сина мірошника) зробив короля і подруживши його на принцесі. Про всі інші цікаві пригоди кота у сапогах ви дізнаєтесь при прослуховуванні казки. Оповідь вчити не ображати та шанувати братів наших найменших – тварин.

Сказка буде цікавою для дітей молодшого шкільного віку (від 5 до 8 років).

Кіт у сапогах

Художник: Тетяна Кучмій

Золушка

Повчальна історія Шарля Перро – «Золушка» розповідає про добру, красиву Золушку, яка попри підступність і злість своїх сестер та мачухи, опинилася на королівському балі, завоювала серце прекрасного принца, а також стала його дружиною. Сказка вчити не звертати увагу на зовнішність, а помічати внутрішній світ людини. А також вчити не тримати зла і вміти пробачати.

Розрахована на середній шкільний вік (від 6 до 8 років).

Золушка

Jerelo: youtube.com

Найбільша бібліотека аудіоказок по-русски ТУТ⇒

аудіоказки слухати

Текст: Чумаченко Юлія


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти