Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="169308"]
Здоров'я і догляд

У гості до маленької крихітки: 9 правил відвідування новонародженого

Old date: 2017-12-21
Current date: 2022.12.05
New date: 2021.09.19
0
Новонароджені – ніжні істоти, а їхні мами багато речей сприймають дуже близько до серця. Якщо ваша подруга нещодавно народила малюка,

Новонароджені — ніжні істоти, а їхні мами багато речей сприймають дуже близько до серця. Якщо ваша подруга нещодавно народила малюка, не варто приходити до неї в гості без попередження.

новонароджений відвідування

Джерело: instagram @rodionovaalina

Похід у гості до новонародженого малюка вимагає планування та дотримання певного набору правил. Давайте разом розберемося, як треба ходити в гості до немовляти!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

1. Заплануйте свій візит заздалегідь та не тисніть, якщо мама не хоче приймати відвідувачів.

Як би ви не були близькі, виявите такт і поцікавтеся, чи готова молода матуся приймати гостей. Кожній жінці після пологів потрібно трохи часу, щоб прийти до тями. Можливо, вам будуть раді за кілька днів, а може й за місяць — не тисніть. Нехай мати вирішить так, як буде краще для неї.


2. Орієнтуйтеся на графік мами та не спізнюйтеся.

Перші місяці після пологів у матусі лише одне бажання – поспати. Якщо вас запросили прийти в певний час, пам'ятайте, що цей час було обрано так, щоб візит міг вписатися у графік мами та дитини. Будьте пунктуальними, приходьте вчасно.

3. Не затримуйтесь надто довго.

Молоді матусі зазвичай кажуть, скільки часу можуть приділити гостям. Намагайтеся не затримуватися надовго, проведіть разом годину, не більше.

новонароджений

Джерело: instagram @mila_club_spb

4. Принесіть щось смачненьке.

Догляд за дитиною забирає багато часу, не завжди встигає вийти в супермаркет, щось приготувати, а іноді і поїсти сама. Подбайте про неї, принесіть щось смачненьке.

5. Вимийте руки та запитайте дозволу, перш ніж брати дитину.

Маля поки що дуже вразливе, тому, коли ви приходите в будинок з вулиці — вимийте руки. Бракуйте малюка з ліжечка, запитайте дозволу. Якщо ви бачите, що матуся нервує - негайно віддайте їй.

6. Запропонуйте матусі прийняти душ або поспати.

Якщо ви досить близькі і вона зможе без страху залишити дитину під вашим наглядом — запропонуйте мамі зайнятися собою або трохи відпочити. Якщо вона відмовляється – не наполягайте.

новонароджений відвідування

Джерело: Freepik

7. Відмовтеся, якщо вам запропонують щось випити чи з'їсти.

Ви прийшли, щоб допомогти, а не щоб вас обслуговували.

8. Не наводьте своїх дітей, якщо вони не здорові.

Ви прийшли відвідати маму та малюка, а не займатися своєю дитиною. Якщо візит запланований, а ваш малюк захворів, краще залиште його вдома.

9. Не рекомендуйте, якщо вас не запитують.

Якщо мама ставить питання про грудне вигодовування, розклад сну або післяпологове відновлення, поділіться своїм досвідом. Якщо вас не питають - не давайте непотрібних порад. Це її дитина, вона розбереться сама.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти