Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="249883"]
Здоров'я і догляд

Український бренд підгузків Bambik - тепер в АТБ 

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2020.06.26
0
Ви можете прочитати цю статтю по-русски
Bambik виробляється корпорацією "Біосфера" на одній із найвищих технологій у світі. Підгузники пройшли лабораторні дослідження.

Bambik виробляється корпорацією "Біосфера" на одній із найвищих технологій у світі. Підгузки пройшли лабораторні дослідження в Італії та Україні, а до їхньої оцінки були залучені українські мами.

 
 

Підгузки Bambik доступні для замовлення на сайті Pampik та на полицях супермаркетів АТБ та представлені у трьох розмірах: 3 Midi, 4 Maxi та 5 Junior.


Бренд вийшов на ринок з акційною пропозицією 1+1: дві упаковки за однією ціною.  


Першу партію підгузків корпорація направила на благодійність. Один із фондів, якому було передано більше 3000 упаковок, – “Твоя опора”, а голова його опікунської ради – Маша Єфросиніна. Вона приїхала на завод корпорації у Дніпрі, щоб подивитися, як виготовляються українські підгузки та познайомитись з Bambik. Джерело: youtube, автор: Корпорація БіосфераР

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x