Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="163026"]
Здоров'я і догляд

Вчені розповіли, як плач малюка впливає на нашу психіку

Old date: 2017-11-08
Current date: 2023.02.01
New date: 2017.11.26
0
Вчені з'ясували, що дитячий плач дуже впливає на психіку. Дослідження показують, що звук плачу дитини може пробуджувати

Вчені з'ясували, що дитячий плач дуже впливає на психіку. Дослідження показують, що звук плачу дитини може пробуджувати в жінці первісні інстинкти - іноді в такому стані людина може робити непередбачувані вчинки.

Дослідники використали сканування мозку для спостереження за реакцією людини на крик немовляти та виявили, що це викликало інтенсивну панічну реакцію в середній скроневій звивині – області мозку, пов'язаної з обробкою емоцій.

Ця реакція з'явилася перед тим, як мозок зміг зрозуміти, що це за звук. Жоден із добровольців, який брав участь у дослідженні, був батьком, і тому обов'язково часто чув дитячий плач. Згідно з дослідженням, це підтверджує той факт, що наша реакція на крики дитини є первісною, інстинктивною та досить потужною.

Доктор Крістін Парсонс з Університету Орхуського університету в Данії, яка була співавтором дослідження, повідомляє що, хоча вона не може стверджувати, які саме наслідки може викликати тривале спілкування з немовлятами, наприклад, у педіатричних медсестер, ефект тривалого впливу плачу немовлят на нервову систему досить трагічний.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Немовля плаче - фото

Джерело: Fotolia

"Ви чуєте крик дитини, і вона активує частину мозку, пов'язану з нашими первісними інстинктами та примітивними мозковими реакціями", - пояснила Парсонс.

"Це свого роду біологічна сирена, що впливає певним чином - вона збільшує частоту серцевих скорочень і викликає фізіологічне збудження".

Таким чином, на думку фахівців, необхідно враховувати психологічну стійкість людей, які працюють з немовлятами та регулярно чують дитячий плач. На думку вчених, такі працівники повинні частіше відпочивати та працювати з перервами, щоб уникати психічних проблем, стресу та перенапруги.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти