Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="142715"]
Здоров'я і догляд

Вчені знайшли спосіб дізнатися, коли немовля відчуває біль

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2017.07.14
0
Американські вчені винайшли новий метод, за допомогою якого можна виміряти відчуття немовлят. Спеціальний електрод, який при

Американські вчені винайшли новий метод, за допомогою якого можна виміряти відчуття немовлят. Спеціальний електрод, який прикріплюють до голови малюка поруч із джерельцем, може показати, коли дитина відчуває біль. 

новонароджений, жовтяниця у новонародженого, новонароджений втрачає у вазі, тім'ячко, новонароджена дитина постійно зригує часто, набрякли залози у новонародженого

Fotolia

Відкриття було описано у науковому журналі Science Translational Medicine. Раніше лікарям доводилося робити висновки про стан дитини і причину плаче тільки за зовнішніми ознаками. Але ці зовнішні прояви не завжди говорять про ті чи інші відчуття дитини і часто бувають помилковими.
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акушери-гінекологи розповіли, чому під час пологів не можна тужитися

Для вивчення ефективності електрода вчені провели експеримент: було відібрано 18 малюків від 2 до 5 днів від народження. Дітей розділили на 2 групи та кожному новонародженому прикріпили до голови електрод.


У першої групи вчені брали кров із п'яти і помітили, що при цьому електрод показував сплеск активності нервових закінчень у клітинах. Після цього дітей гладили, включали світло та створювали гучні звуки, від яких такого ефекту не спостерігалося.

Крихти з другої групи перед уколом наносили спеціальний знеболюючий крем. Після його нанесення електрод реагував на біль у дитини набагато слабше.


Однак поки що фахівці не стверджують, що даний метод дає гарантію 100%. Наприклад, у деяких дітей вчені не виявили реакцію мозку на біль, деякі малюки не плакали під час уколу, хоч активність нервових клітин була.


Тому на сьогоднішній день дослідження знаходиться на стадії доопрацювання. Вчені планують удосконалити цей метод, щоб у майбутньому мати можливість лікувати немовлят, у тому числі від серйозних захворювань.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому новонароджений втрачає у вазі після виписки з пологового будинку?
Комфорт та спокій малюка: 7 правил для зміни підгузківДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x