Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281574"]
Здоровье и уход

Немовля сильно пітніє взимку: чи потрібно хвилюватися батькам?

0
Чому малюк пітніє влітку - зрозуміло. А чому цевідбувається взимку? Може, в будинку надто гарячі батареї? Чи ви надто тепло одягли ди

Чому малюк пітніє влітку — зрозуміло. А чому цевідбувається взимку? Може, в будинку надто гарячі батареї? Чи ви надто тепло одягли дитину, вкрили товстою ковдрою?

Немовля сильно пітніє взимку

Джерело: freepik

Оптимальна температура повітря у дитячій кімнаті – 18–21 °С. Оптимальна відносна вологість повітря — 40-60%. Використовуйте хороші підгузки – якісні, зручні, надійні. Тоді ваш малюк не спітніє, буде спокійніше спати і менше нервувати в період неспання.

Якщо вдома зовсім не жарко, та й одягнений малюк нормально, перевірте у нього температуру. Виміряйте її з інтервалом в 1-2 години: раптом вона підскочила, а потім різко знизилася, і малюка кинуло в піт. Багато інфекцій починається з підвищення температури, потім вже виникають симптоми, характерні для конкретного захворювання. Стежте за бажаннями свого малюка. Дитина має отримувати молочко на вимогу!

ВИКЛЮЧІТЬ РАХІТ

Його ризик підвищується в 3-4 місяці, а пітливість — перший симптом: одяг малюка за пару годин стає вологим. При годуванні на лобі у крихітки виступають краплини поту. На пелюшці під головою залишається волога пляма. Малюкові це неприємно, він треться потилицею об пелюшку, і волосся випадає. Діти , народжені восени і взимку, хворіють на рахіт частіше і більш тяжко. Існує і спадкова схильність до рахіту.


Немовля сильно пітніє взимку

Джерело: freepik

Рахіт розвивається швидко, захворювання переходить у стадію піку вже через 2 тижні після появи пітливості. А далі розм’якшуються краї тім’ячка та черепних швів, з’являються потовщення на ребрах («рахітичні чотки») та зап’ястях («рахітичні браслети»). Бувають інші зміни кісток. Нічого цього не станеться, якщо одразу розпочати лікування вітаміном D. Дозу і тривалість лікування призначає лікар.

СПІТНІЛІ ДОЛОНІ

Стопи та долоні у малюка вологі та холодні, на шкірі помітний мармуровий малюнок? Потрібна консультація дитячого невролога. Підвищена пітливість, зокрема і локальна, свідчить про нейроциркуляторну дистонію. Розвивається вона у дітей, у мам яких були непрості вагітність і пологи, а лікується контрастними обливаннями.

При застуді, кишковій інфекції, прорізуванні зубів та після щеплення малюкові необхідно вимірювати температуру 2-3 рази на день. Найзручніше робити це електронним термометром з насадкою для вуха: тоді не доведеться роздягати дитину та лізти під пахву. Та й вимір такий прилад робить лише за 2–3 секунди.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты