Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="255920"]
Здоров'я і догляд

Комаровський розповів, що важливо при виборі нічного підгузку для дитини

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2021.09.01
0
Вибір підгузків у наші дні великий, але для того, щоб малюк і його мати спокійно спали вночі, варто зупинитися на спеціальних і

Вибір підгузків у наші дні великий, але для того, щоб малюк і його мати спокійно спали вночі, варто зупинитися на спеціальних виробах. А що важливо знати про «нічні» підгузки, розповів доктор Комаровський.

Джерело: shutterstock

Сучасний одноразовий підгузник значною мірою здатний вплинути на спокійний нічний сон дитини та її батьків.

Євген Комаровський
Євген Комаровський
Дитячий лікар, телеведучий, автор книг про здоров'я дітей та здоровий глузд.

Ви повинні знати, що одноразові підгузки відрізняються за якістю, а найважливіший фактор, згадана якість визначальний, - це абсорбент, тобто речовина, здатна поглинати рідину. Чим швидше працює абсорбент, чим більше рідини він може поглинути - тим вища якість і, що цілком закономірно, ціна підгузку. Не дивно, що у багатьох виробників є як стандартні підгузки, так і підгузки преміум-класу, головна відмінність яких зовсім не особливі резиночки, липучки та картинки, а насамперед якість абсорбенту!⁣

Не заощаджуйте на нічних підгузках!


Вдень, коли є сили, бажання та можливості, — спостерігайте, міняйте, експериментуйте. Але в нічному підгузку ви повинні бути абсолютно впевнені!

І ще одна порада: перед тим, як одягати нічний підгузник, використовуйте спеціальні креми під підгузник (бажано за принципом «не шкодувати»). Поєднання крему та якісного підгузника дозволить вам і вашій дитині спати без пробуджень набагато більше 3–4 годин без ризику виникнення проблем.

Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти