Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="253760"]
Здоров'я і догляд

Як привчити дитину до горщика? Рекомендації від педіатра

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2022.02.17
0
Вся правда про привчання до горщика до року від педіатра Владислава Барзиловича. Розбираємось, як, коли й навіщо? Лікар-алерголог, пе

Вся правда про привчання до горщика до року від педіатра Владислава Барзиловича. Розбираємось, як, коли й навіщо?

Лікар-алерголог, педіатр клініки KinderKlinikUA Владислава Барзилович знайомить із новими рекомендаціями та пояснює, як вводити привчити дитину до горщика.

Джерело: youtube.com, автор: ЗА_ДІТЕЙ!


ЗА_ДІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвіюємо міфи і розуміємо тренди. Канал, на якому найкращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще й щасливим.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти