Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="115076"]
Здоров'я і догляд

Чим може бути небезпечна для дитини звичайна пустушка

0
Чи потрібно привчати дитину до пустушки? На цю тему між мамами та бабусями зазвичай розгоряються гарячі суперечки. Скажімо одразу: ми на сто

Чи потрібно привчати дитину до пустушки? На цю тему між мамами та бабусями зазвичай розгоряються гарячі суперечки. Скажімо одразу: ми на боці тих, хто проти пустушок для новонароджених. І готові мотивувати свою думку фактами. 

Дитина з пустушкою.

Burda Media

На питання про те, чи потрібна дитині пустушка при грудному вигодовуванні, відповідь може бути лише однією: не потрібна. Занадто багато ризиків для малюка таїть цей ніби нешкідливий аксесуар. Але якщо малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, пустушка може полегшити мамі життя. Адже незадоволений смоктальний рефлекс може дуже нервувати малюка. Але навіть у цьому випадку, перш ніж привчати малюка до пустушки, дізнайтеся, яку шкоду може вона принести дитині.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все про прикорм у зручній таблиці на сторінках сайту Моя Дитина


Чим фарбуються дитячі пустушки

Нерідко мами купують дитині пустушки і соски, піддаючись чарівності їхніх квітів. Але відоме прислів'я «На смак і колір товариша немає» стосовно товарів дитячої групи не працює! Адже колір - це фарба, яка обов'язково потрапить у ШКТ малюка і навряд чи буде йому корисною. Наскільки шкідлива?

Країна-виробник

На жаль, навіть якщо на моделі соски або пустушки для малюка, що сподобалася вам, стоїть знак відомої європейської торгової марки, не факт, що ця річ виготовлена ​​в цивілізованій країні. Адже дуже часто виробництва розміщуються в азіатських країнах. Чи можна в цьому випадку поручитися за дотримання технології виробництва та всіх санітарно-гігієнічних норм? Пошукайте відповідь на це запитання у «засіках» своєї інтуїції.

пустушка для новонародженого

Fotolia

САМА ПОТРІБНА І КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ moirebenok.ua
З нами співпрацюють найкращі українські фахівці!

Що всередині пустушки

Ще одна проблема, з якою зіткнулася безліч дітей, отримавши той чи інший збиток для свого здоров'я, - це наповнення силіконових прорізувачів водою.
Силікон - матеріал тендітний, і досить часто малюку вдається прокусити його. І вода в цьому випадку виливається просто в рот малюка. Якою була ця вода спочатку? На що вона перетворилася, будучи заточеною на свою силіконову «темницю», що з нею стало внаслідок багаторазових заморожувань та кип'ятінь? Всі ці питання риторичні, тому що відповіді на них не декларує у своїй рекламі жоден із виробників.

Неспонтанна покупка

Прагнучи задовольнити смоктальний рефлекс малюка, не забувайте про безпеку малюка. Обов'язково зважайте на особливості матеріалу, з якого виготовлена ​​«радість» малюка.
Не дозволяйте маніпулювати собою за допомогою добре підібраної колірної палітри, в основі якої хімічні сполуки. Звертайте увагу на країну-виробника.
І подумайте: можливо, варто в такому важливому питанні довіритися вітчизняному виробнику, якість товару якого підтверджується міжнародними сертифікатами і легко контролюється на споживчому рівні. Рішення приймати вам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Які кімнатні квіти небезпечні для дитини
Кесарів розтин і зайва вага: вчені знайшли взаємозв'язок


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти