Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275114"]
0-1

Як познайомити собаку з новонародженим, щоб не було проблем

0
Коли в будинку повинен з'явитися новий маленький мешканець, а у вас уже живе собака, зовсім нема потреби позбуватися песика. Але під

Коли в будинку повинен з'явитися новий маленький мешканець, а у вас уже живе собака, зовсім нема потреби позбуватися песика. Але підготувати тварину до появи малюка потрібно.

Джерело: Instagram @lena_senchuk

Собаки істоти розумні та вірні, кажуть, рівень їхнього інтелекту можна порівняти з рівнем 3-річної дитини. Вони можуть ображатися, ревнувати і, боятися невідомого та головне, чуйно відчувають зміну до них ставлення господарів. Тому готувати тварину до змін варто розпочати ще до народження дитини, а потім правильно їх познайомити.

Соціальний проект «Безпечне дитинство» разом із зоопсихологом @vitaliya_kononova сформулювали пошанову інструкцію підготовки собаки до зустрічі з новонародженим, правильне знайомство та заходи безпеки.

  1. Внесіть усі необхідні побутові зміни до появи дитини у будинку. Якщо місце для сну собаки, відпочинку чи годівлі буде змінено, обов'язково зробіть це заздалегідь.
  2. Не варто пересувати собачий лежак та ставити на це місце манеж за день до повернення з пологового будинку. Так ви допоможете уникнути стресу та не пов'язувати неприємні зміни з малюком.
  3. Спочатку дайте собаці обнюхати речі та подивитись на реакцію. Якщо собака дуже збуджується, дайте йому звикнути до запаху та відчути собі спокійніше.
  4. Після цього ви можете дати понюхати ніжку дитини. Не підносите малюка обличчям до собаки - це допоможе уникнути випадкових травм і дасть тварині можливість почати з найбезпечнішого для неї способу знайомства.
  5. Угощайте та гладьте собаку в присутності дитини. Це допоможе виробити позитивні асоціації з малюком.
  6. Заохочуйте спокійну поведінку і не підводьте собаку до дитини, коли вона надто збурена.
  7. Не залишайте собаку та дитину наодинці. Навіть якщо ваш собака не агресивний, він може зацікавитися звуками з манежу і застрибнути туди, ненавмисно травмувавши малюка.

Собаки та діти можуть бути у чудових стосунках. Головне – знати правила, які допоможуть їм стати справжніми друзями.Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти