Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275890"]
0-1

Вірусне відео: мама показала, чим займається малюк, поки вона спить

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.09.23
0
У Мережі стало популярним коротке відео, яке демонструє, чим займається малюк, поки його мати спить. Мама трьох дітей Естер Анде

У Мережі стало популярним коротке відео, яке демонструє, чим займається малюк, поки його мати спить.

Мама трьох дітей Естер Андерсон, яка започаткувала успішний блог Story of This Life, зняла на відео свою маленьку доньку, яка розважалася, поки мама спала.

«Щоранку моє маля спит зі мною в моїй постелі пару годин після того, як прокидається, щоб поїсти. І щоранку я питаю собі, чому я просто не поклала її назад у кроватку… так що сьогодні вранці я взяла свій мобільний телефон і записала, як виглядає мій дитячий будильник. Думаю, я не одинока в цьому», описує відео Естер.

Ролик став вирусним та набравши майже 30 мільйонів переглядів на YouTube. У відео можна побачити, як малеча повертається, чіпає обличчя мами, намагається відкрити її очі. Наприкінці малюкові, все ж таки, вдається розбудити маму забавним способом!


Пропонуємо подивитись це відео, яке обов'язково підніме настрій.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти