Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273590"]
0-1

Вчені розповіли, чому всі мами носять дітей зліва

Old date: 2017-02-10
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.23
0
Завдяки потужному материнському інстинкту більшість обов'язків батьків не змінюються вже сотню тисяч років. Звичайно, сьогодні

Завдяки потужному материнському інстинкту більшість обов'язків батьків не змінюються вже сотню тисяч років. Звичайно, сьогодні в нашу життя багато нового привносять сучасні технології, але деякі основні моменти догляду за малюком залишаються незмінними у багатьох поколінь.

Вчені розповіли, чому всі мами носять дітей зліва

Джерело: instagram @taylergolden

Наприклад, ті дії, які ми робимо на підсвідомому рівні, піддаючись своїм інстинктам, інтуїції. Однією з таких промов є спосіб підтримки малюка на руках саме з лівого боку.
На диво, але цей факт не можна ігнорувати: більшість жінок закидають дитину саме на ліве стегно. При цьому багато мам самі зізнаються, що для них носити дитину направо якось не зручно. Тож чим це можна пояснити?

Journal of Nature Ecology and Evolution опублікував нове дослідження вчених, яке відкидає ранню теорію про домінантну руку, оскільки більшість людей правші. Воно говорити, що розташування малюка з лівого боку безпосередньо пов'язане з його безпекою.


 Виявляється, жінки в більшості випадків носять дитину наліво, оскільки це найефективніший спосіб захистити її.

Річ у тому, що права півкуля мозку відповідає за управління лівою частиною тіла, але ще й за «емоційний інтелект», який допомагає нам комунікувати з іншими та розуміти їх емоції.


Таким чином, коли малюк знаходиться з лівого боку, право півкуля мозку налаштовується на його емоційні сигнали і зв'язок між вами стає більш тісним.

Іншими словами, якщо малюк злякається, зніяковить або розгубиться, мама зрозуміє його стан швидше, якщо він буде з лівого боку. Цей прийом забезпечує тісний емоційний зв'язок, який потрібний дитині, оскільки вона вміє спілкуватися поки що лише за допомогою своїх емоцій.

Вчені врахували цей фактор і висунули теорію, згідно з якою перші діти з лівого боку були більш захищені та мали більший шанс вижити. Отже, ця звичка закладена у мам на рівні інстинктів!


Крім цієї причини називають ще одну важливу – сердечну. Оскільки серце малюка б'ється з лівого боку, коли він буде притиснутий до лівого боку мами, то відчує биття її серця.

Цікаво, що коли дитина підростає і вже осмислено сприймає дійсність, вона все одно частіше притискається до лівого боку мами, ніж до правої.


Психологи пояснюють це тим, що в такому разі її право вухо буде ближчим до вас, коли ви кажете, і це допоможе прискорити розвиток її мови. Адже саме ліва півкуля мозку відповідає за мовні навички.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (6 оцінок, середнє: 4,67 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x