Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274499"]
0-1

Ваша дитина часто плаче?! Чому це ознака гарної мами?

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.05.30
0
Ніщо так не поранить серце матері, як нескінченний дитячий плач. Як реагувати батькам, якщо малюк плаче? Чи варто думати, що діти плачу

Ніщо так не поранить серце матері, як нескінченний дитячий плач. Як реагувати батькам, якщо малюк плаче? Чи варто думати, що діти плачуть лише у поганих батьків?

дитина плаче

Джерело: Fotolia

Кожна вагітність і кожна дитина абсолютно різні, але у маленьких дітей Джордан Харрелл була одна спільна риса: вони були «важкими» дітьми. Історія, якою Джордан, мама трьох дітей та блогер, ділиться з іншими мамами, допомагає нам зрозуміти, що іноді плач – це єдиний інструмент спілкування, доступний вашому малюкові і нам потрібно реагувати на нього правильно.

«Спочатку були колики, потім зубки та отит, потім алергії. Мої довгі ночі (і нескінченні дні) були заповнені дитячим плачем. Я відчувала, що божеволію. Іноді я думала, що більше не винесу цього і просила мого малюка замовкнути хоч на хвилину.

Бувало, ми плакали дуетом, я і мій малюк, і не зрозуміло було, хто перший утомився. Я поважала собі страшною мамою, адже всі троє моїх дітей поводилися абсолютно однаково.

А потім я згадала історію, яку мені розповідала моя мама.

Вона була зовсім молодою, коли народився мій брат, і він був «важкою» дитиною. Він хотів, щоб мама завжди була поруч із ним і укласти спати його було неможливо.

Дуже знайома ситуація.

Якось, під час недільної служби Джастін як завжди розплакався і мама вийшла, щоби заспокоїти його. Поруч із нею сиділа інша жінка, з малюком такого ж віку, який тихо дрімав на руках матусі.

«У чому ваш секрет? Чому він такий спокійний?», — запитала моя мама.

«Це не мій рідний син, я його прийомна мати. Він провів перші кілька місяців свого життя, плачучи без зупинок, і його плач завжди залишався без відповіді. Він дуже довго плакав, а потім перестав і тепер майже ніколи не плаче».

Після цього у мене щось змінилося. Як би важко мені не доводилося, якою довгою і нестерпною не здавалася мені моя ніч, я згадувала цей розмову і нагадувала собі: плач твого сина це добре. Це означає, що він довіряє тобі і розуміє, що ти завжди прийдеш на зов. Він плаче, бо знає, що я відповім, я завжди буду поряд.

Мами «важких» дітей, будьте вдячні їм за плач.

Вони не плачуть, бо ви погана мати.

Вони плачуть, бо ви гарна».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x