Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="107532"]
0-1

Посмішка щастя. Фотограф показав дивовижні портрети щасливих немовлят

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2021.11.27
0
Що може бути чарівніше маленької крихти, а ще й з усмішкою на обличчі? Популярний дитячий фотограф Сенді Форд точно знає, як

Що може бути чарівніше маленької крихти, а ще й з усмішкою на обличчі?

дитяча фотосесія
Популярний дитячий фотограф Сенді Форд точно знає, як зробити дитячу фотосесію по-справжньому дивовижною! Вже кілька років вона фотографує новонароджених малюків та їхніх батьків, і за ці роки їй вдалося зібрати цілу колекцію неймовірно милих фотографій усміхнених немовлят.

За словами фотографа, щоб зробити такий кадр, їй доводиться вичікувати і ні на крок не відходити від сплячого малюка. Однак довгі хвилини, проведені в очікуванні, щоб упіймати посмішку малюка, ніщо в порівнянні з результатом - приголомшливими фотографіями щасливих малюків.


«Я одного разу прочитала, що у світі є два типи людей: ті, хто помічає швидкоплинні посмішки немовлят, і ті, хто їх не бачить. Я переконана, що спіймати випадкову усмішку малюка – велика удача», – каже Сенді.


Пропонуємо разом з нами зворушитися дивовижним кадрам з усміхненими крихтами - вони, поза всякими сумнівами, зворушать навіть найбільших скептиків і циніків, і піднімуть настрій будь-кому!


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x