Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="78481"]
0-1, Здоров'я і догляд

Догляд за статевими органами новонародженого

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2015.12.01
0
Гігієна догляду за інтимними частинами тіла у маленьких хлопчиків та дівчаток трохи відрізняється. Догляд за хлопчиками У пологовому

Гігієна догляду за інтимними частинами тіла у маленьких хлопчиків та дівчаток трохи відрізняється.

Купання немовляти - фото

Legion-Media

Догляд за хлопчиками

У пологовому будинку мам хлопчиків зазвичай вчать, як доглядати статевого члена новонародженого. Якщо у малюка немає фімоза і головка легко відкривається досить просто робити це під час купання.

Якщо ж фімоз є, то дослухайтеся рекомендацій лікаря. Тут все індивідуально: у деяких випадках вам можуть порекомендувати відкривати голівку з невеликим зусиллям, використовуючи крем, у деяких порадять обрізання, у деяких спостереження.

Чого точно робити не треба, так це намагатися всуху, через біль відкривати голівку, провокуючи тріщини та розриви. На місці утворюються рубці, які можуть значно погіршити стан.


Дитина у лікаря - фото

Legion-Media

Догляд за дівчатами

Статеві органи дівчаток не вимагають особливого догляду. Потрібно стежити, щоб у малюка не було причин для запалення та попрілостей. Для цього цілком достатньо при підмиванні перевіряти, щоб у делікатній області у малюка не було залишків випорожнення після туалету, а також дбайливо промокати область промежини після підмивання і надягати підгузник тільки на суху дитину.

Грудна дитина - фото

Burda Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ДИСБАКТЕРІОЗ У ГРУДНОЇ ДИТИНИ: ПОТРІБНО ЛІКУВАТИ?

Як повинен виглядати стілець у грудної дитини?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти