Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="46575"]
0-1, Виховання

Вчені розкрили причину дитячого плачу ночами

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2014.04.10
0
Вчені з Гарвардського Університету зробили незвичайний висновок про причину дитячого плачу вночі. Виявляється, багато хто
Малюк плаче (фото: Thinkstockphotos/fotobank.ua)

Малюк плаче (фото: Thinkstockphotos/fotobank.ua)

Вчені з Гарвардського Університету зробили незвичайний висновок про причину дитячого плачу вночі.

Виявляється, багато малюків плачуть не через те, що їх мучать коліки, голод чи дискомфорт, а щоб завадити батькам кохатися ночами! А точніше, щоб уникнути можливих конкурентів у вигляді молодших братика чи сестрички.

Майже всі батьки маленьких діток стикаються з таким явищем, як нічні пробудження і невгамовний дитячий плач. Експерти з Гарварду впевнені, що немовлята спеціально вимотують своїх батьків ночами, щоб у них не було сил займатися сексом, а отже – зачати ще одного малюка. Адже якщо дитина росте одна в сім'ї, то вся батьківська турбота та увага дістається тільки їй одному.

Вчені зробили також важливе уточнення, що немовлята роблять це абсолютно неусвідомлено. Така поведінка просто запрограмована у них самою природою. Нічний плач – це вдала спроба заволодіти материнською увагою, щоби повністю підпорядкувати його собі.


Експерти з'ясували, що напади нічного плачу найчастіше зустрічаються у малюків у другому півріччі першого року життя. Особливо у тих, хто перебуває на грудному вигодовуванні.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти