Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="36715"]
0-1, Виховання

Щасливе виховання малюків. 10 секретів

0
Секрети, як здійснювати щасливе виховання малечі, розкрили самі мами, які вже пройшли перші етапи материнства. 1. Зберегти
Щасливе виховання малюків (фото: Fotolia)

Щасливе виховання малюків (фото: Fotolia)

Секрети, як здійснювати щасливе виховання малечі, розкрили самі мами, які вже пройшли перші етапи материнства.

1. Зберігайте спокій - Навіть новонароджений сприймає мамину напруженість і реагує на неї. Вийде справжнє замкнене коло занепокоєння.

2. Для щастя дитини першого року життя особливо важливо створювати аналог материнської утроби у новому світі. Це додасть спокою та мамі. Справа не тільки в затишному просторі, що оточує дитину, допоможуть і звуки серцебиття мами поруч, і навіть заспокійливий білий шум.

3. Дитина потребує батьківському дотепності. Його використання зніме напругу самих батьків.


4. Режим, режим, режим. Слово неприємне, але ефект важливий. Тільки батьки можуть створити режим дитини та дати їй відчуття щасливої ​​стабільності, опори. Перший рік дитини – важливий етап у цьому ракурсі. Якісь види діяльності повинні залишатися постійними день у день. Поповнення потреб у режимі – це також корисна передбачуваність.

5. Важливо зміцнювати емоційні стосунки з дитиною. Висловлюйте свої емоції, дивіться йому у вічі, розмовляйте з дитиною. І не забувайте вчитися слухати його, звертати увагу на його реакцію. Але не набридайте. Якщо малюк все частіше відвертає голову від вас, візьміть перерву у спілкуванні «віч-на-віч».

6. фізичний контакт у перші місяці життя просто необхідний. Не лише носіння на руках його забезпечує – робіть масаж дитині.

7. Час на самозайнятість. Не підпускайте почуття провини, коли ви зайняті не малюком. Той час, який ви витрачаєте на інші справи, потрібний і дитині. Він повинен спостерігати щось у навколишньому світі чи намагатися організувати себе.

8. Не бійтеся експериментів.

9. Усі діти індивідуальні. І навіть загальні поради потрібно коригувати під свою дитину та батьківство. Дитині може підійти непопулярна поза грудного вигодовування, їй може підійти непопулярна суміш, їй може знадобитися свій час або шляхи для адаптації до чогось, для розвитку якихось здібностей.

10. Знайте, чого ви хочете від дитини. Ставте конкретну мету на перспективу. Це додасть вам рішучості, полегшить виховання як процес та підвищить відчуття впевненості дитини у собі.

А в тебе є свій секрет, яким має бути щасливе виховання малюків? Поділися у коментарі.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти