Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="116714"]
Розвиток

Виховання смаку від народження: вирощуємо маленького стилягу

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2016.10.26
1
Вроджене почуття стилю або гарний смак – це лише фігура мови. Насправді ці якості дитина набуває, причому поч

Вроджене почуття стилю або гарний смак – це лише фігура мови. Насправді ці якості дитина набуває, причому починається цей процес із раннього віку. Діти починають знайомство зі світом, ще перебуваючи у мами в животі, - так, принаймні, стверджують фахівці-неонатологи. Адже вже з другої половини внутрішньоутробного розвитку майбутня дитина має смакові рецептори, чує, що відбувається зовні, але почуття прекрасного та розуміння гармонії у всіх сферах життя закладається дещо пізніше – після народження.

немовля

Вчимо на своєму прикладі

Якщо ви хочете виховати в малюку почуття стилю та тонкий смак, почніть із себе. Подумайте, що вам подобається, якими речами ви оточуєте, як підбираєте одяг. Найпростіший шлях – наголосити на відомих брендах і марках, особливо якщо говорити про одяг. Справді, випробувані часом виробники допоможуть не замислюватися про якість придбаного одягу. Однак, по-перше, це дорого, по-друге, все одно доведеться задуматися, поєднуючи, наприклад, взуття, сумочку, спідницю, блузу…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подарувати новонародженій дитині: свіжі ідеї


Стаючи батьками, ми просто зобов'язані вдосконалюватися в усіх сферах життя, причому це стосується не тільки мами, але й тата не меншою мірою. Адже основа виховання дитини, у тому числі естетичної, – це не слова, це те, що вона бачить перед собою.

Смак і почуття стилю що неспроможні виявлятися лише у сфері, наприклад, в одязі. Це поняття комплексне, яке включає і хороші книги, сприйняття музики, картини (нехай у вигляді репродукцій) і багато іншого. І все ж дуже радимо матусі створити гарний милий домашній гардероб, адже, поки малюк маленький, ви досить багато часу проводите вдома. Нехай у вас будуть ніжні домашні костюми зі 100% бавовни, а не дивні халати або старі футболки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підготувати кімнату до приїзду малюка: топ-5 лайфхаків

немовля

МАЛЕНЬКИЙ, АЛЕ СТИЛЬНИЙ!

Давно канули в Лету сірі радянські часи, коли аскетизм вважався чеснотою, а почуття стилю та смак – пережитками капіталізму. Дитині повинні оточувати гарні речі (необов'язково дорогі), тільки так можна закласти основи майбутнього смаку у дитини, причому це однаково важливо як для дівчаток, так і для хлопчиків.

Купуйте одяг тільки за розміром дитини, не варто одягати речі, з яких малюк вже виріс або на виріст.

Більше корисної інформації, порад та рекомендацій щодо догляду за новонародженим ви знайдете ТУТ.

Боді, спіднички, шортики - все це може бути напрочуд красиво, і цілком можна підібрати стильний одяг для малюка з перших днів життя. Правда, тут не варто перегинати ціпок: малюкові має бути зручно, а тому для найменших краще вибирати одяг за віком від перевірених відомих виробників.

Звичайно, поки малюк «лежить поперек ліжка», у що його одягати вирішують лише дорослі, але вже до двох років підключайте свого естету до процесу, прислухайтеся до його вибору та делікатно його спрямовуйте. Тільки методом спроб і помилок, а також власним прикладом можна розвинути смак і почуття прекрасного у дитини.

немовля

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Прання та догляд за дитячими речами
Я сам! Вчимо дитину є самостійно


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на «Виховання смаку від народження: ростимо маленького стилягу»

  1. Аватар Марія:

    Дитина сама по собі прекрасна, а якщо ще правильно розвинути у неї почуття смаку, тоді не доведеться потім червоніти. Нехай дитина бачить, як гарно одягаєтеся ви самі, одягайте її охайно, показуйте приклад для наслідування.

    Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти