Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="163774"]
Живлення

Нове відкриття вчених: від чого грудне вигодовування врятує вашу дитину

0
Поки матусі всього світу замислюються про те, як годувати своїх новонароджених малюків і чи дійсно переваги в грудному віці.

Поки матусі всього світу замислюються про те, як годувати своїх новонароджених малюків і чи справді переваги у грудному вигодовуванні настільки великі, як прийнято вважати, вчені проводять наукові дослідження, щоб дати вичерпну відповідь на це питання.

Годування груддю.

Джерело: Burda Media

Згідно з недавнім дослідженням Медичного Університету штату Вірджинія, якщо ви хочете знизити ризик синдрому раптової дитячої смерті (СВДС), грудне вигодовування - обов'язкове.

Це всебічне дослідження довело, що матері, які годували грудьми свою дитину протягом як мінімум двох місяців, знизили можливість смертності своїх малюків від СВДС наполовину. Так, уявіть собі на 50%! І, з огляду на статистику, це чудовий результат.

Згідно з даними звіту центру з контролю та профілактики захворювань США (CDC), у 2015 році 3 700 дітей віком до одного року або молодше померли від синдрому раптової дитячої смерті лише у США.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Мама годує грудьми малюка.

Джерело: Fotolia

Вчені порівняли результати 8 міжнародних досліджень та зробили висновки про особливий вплив грудного вигодовування на СВДС. Загалом, у цих дослідженнях було проаналізовано 2 випадків СВДС та 259 контрольних випадків, коли діти не померли від цього синдрому. Для максимальної точності результатів враховувалися дані із різних країн світу.

Це дослідження може вплинути на молодих матусь, які ще не зовсім розуміють користь годування груддю. Адже вчені виявили, що статистика зниження синдрому раптової дитячої смерті стосується лише малюків, які перебувають на грудному вигодовуванні.

Таким чином, можна зробити висновок, що навіть якщо ви годуєте грудьми не більше двох місяців, вам не вистачає грудного молока, і ви догодовує малюка з пляшечки, будь-яка, навіть найменша кількість грудного молока може знизити ризик смерті вашої дитини від синдрому раптової дитячої смерті .

І хоча дослідники все ще не можуть точно визначити причину, через яку грудне вигодовування знижує ризик розвитку СВДС (хоча вони припускають, що це пов'язано з підвищенням імунітету у дітей), у матусь є ще один привід робити вибір на користь годування груддю.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 3,50 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти